Hej! W ekspresowym tempie przenosimy się do Australii gdzie Łukasz Kubot w parze z Oliverem Marachem gra ich przeciwnikami będą Australijczycy Samuel Groth i Greg Jones, występujący z "dziką kartą".

10:15
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne. Na pewni jeszcze jakieś będą ;)
10:12
Na życzenie kibiców Kubot i Marach na zakończenie meczu zatańczyli kankana.
10:12
Drugi set był nieco dłuższy. Trwał 32 minuty. Zakończył się również zwycięstwem polsko austriackiej pary!
10:09
Gem na przewagi dla Australijczyków, chyba tylko na otarcie łez.
10:08
Kubot, naszym zdaniem, gra dziś najlepiej. Najsłabiej Jones, który popełnia dużo błędów pod siatką.
10:07
Była szansa dla Australijczyków na wygranie trzeciego gema w tym secie, ale Jones popełnił podwójny błąd serwisowy. Równowaga.
10:05
Dobrze było to widać po serwisie Jonesa, gdy Groth po odbiorze Maracha nawet nie zdołał wstać z kucków.
10:02
Marach może spokojnie isć napić się napoju izotonicznego. Po jego serwisie nasza para uzyskała przewagę 5:2 i jest blisko wygranej. Groth i Jones już nie wierzą w sukces.
09:59
Australijczycy wybronili dwa, w tym jednego po ładnym asie serwisowym, ale trzeciego już nie zdołali.
09:58
To może być kluczowy moment szóstego gema. Kubot z kolegą mają trzy break pointy.
09:57
Kubot to najpewniejszy dzisiaj zawodnik na korcie. Popełnia najmniej błędów, a do tego jest skuteczny przy własnym podaniu. Gem dla polsko-austriackiej pary.
09:53
Uśmiech na twarzach Australijczyków. Wygrali drugiego gema w tym secie.
09:52
Piękny as serwisowy Jonesa! To trzeba przyznać.
09:51
Kibice skandują nazwiska oraz imiona Australijskiej pary. Na razie na niewiele się to jednak zdaje. Kubot i Marach wyraźnie się tym nie przejmują.
09:50
Wszystko wraca do normy. Pewniutka wygrana przy podaniu Maracha. Rywale zdołali wygrać tylko jedną piłkę. 2:1.
09:47
Australijczycy zyskują wiarę we własne możliwości. Nieco poprawili serwis oraz zwiększyli kombinację uderzeń, dzięki czemu wygrywają drugiego gema. Remis 1:1.
09:45
Gem dla Kubota i jego kolegi. Przegrali tylko jedną piłkę.
09:44
Scenariusz po niemal każdym serwisie Polaka jest identyczny. Kubot mocno wprowadza piłkę do gry i albo smeczem kończy ją Marach, albo Kubot niszczącym forhendem wprowadza zamieszanie w szeregach rywali.
09:43
Drugiego gema zacznie Łukasz Kubot! Powodzenia!
09:40
Długo nie musieliśmy czekać na ich wykorzystanie. Już pierwsza należała do Kubota i Marach, którzy tym samym wygrywają pierwszego seta. Potrzebowali na to 27 minut.