Jerzy Janowicz kontra Andy Murray, mecz 1. rundy w Pekinie, który będzie rewanżem za półfinał ubiegłorocznego Wimbledonu. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj!

15:15
Adam Romer twittuje: Jerzy Janowicz: Miłe złego początki w Pekinie. Najpierw 11-9 w tb 1seta,a potem 4:6, 2:6 i porażka z @andy_murray po prawie 150min na korcie
15:09
KONIEC!! GEM, SET, MECZ MURRAY! Zwyciężyło doświadczenie. Andy Murray pokonuje w 1. rundzie w Pekinie Janowicza 6:7, 6:4, 6:2. Szkoda, szczególnie drugiego seta, w którym Polak stracił w końcówce koncentrację...
15:05
PRZEŁAMANIE! 5:2 Murray, który za chwilę będzie podawał na mecz. I chyba to skończy

15:05
15:40, znów problemy Jerzyka. Teraz już naprawdę może być po wszystkim
15:02
4:2 Murray. Szkoda tego gema, ale Szkot pokazał na koniec klasę odgrywając niesamowitą piłkę
15:00
15:30 przy podaniu Murraya, ale Szkot się broni. Mamy po 40!
14:54
GEM JANOWICZ! Ufff, brawo, to był wazny gem. Polak jeszcze walczy. Przegrywa 2:3, ale nie odbierajmy mu nadziei
14:54
Wychodzi z opresji Janowicz. Ma przewagę, a Murray krzyczy na siebie, bo wie, że mogło już być po meczu
14:51
15:40 przy podaniu Polaka. Zaraz możemy mieć koniec meczu...
14:48
3:1, efektowanie wygrany gem Murray. Trzeba mu oddać, że w decydujących momentach gra kapitalnie. Doświadczenie na razie górą. Janowicz może żałować łatwo popsutych piłek
14:44
2:1 MURRAY! Janowicz kończy gema po staremu czyli podwójnym błędem. Demony z poprzednich miesięcy wracają
14:41
1:1 miał małą szansę Janowicz, bo była równowaga, ale na koniec popsuł dwie łatwe piłki i mamy remis
14:35
1:0 Janowicz. Dobry początek Polaka, ale droga do wygranej jeszcze bardzo daleka
14:30
AS MURRAYA NA KONIEC DRUGIEGO SETA! Tak grają najlepsi. O wygranej zadecyduje trzecia partia
14:25
5:4 MURRAY!!! Na własne życzenie oddaje tego gema Janowicz. Szkoda, naprawdę szkoda.

14:24
Uffff Janowicz broni break pointa...
14:22
Adam Romer na TT (o wcześniejszym meczu Przysiężnego z Tsongą): "Ołówek" wygrywa z @tsonga7 11-9 w TB 3 seta. Brawo!!! Złośliwi powiedzą, że im dalej od Polski, tym lepsze wyniki, ale coś w tym jest...:)
14:21
4:4, panowie są regularni do bólu. Czekamy na jakiś zwrot. Oby na korzyść Polaka
14:17
4:3 Janowicz. Zadziwiająco łatwo ostatnie gemy padają łupem serwujących. Chyba panowie już się rozgrzali, bo trzymają koncentrację na wysokim poziomie