Witamy w Szanghaju! Przed nami półfinałowy mecz deblowy. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zmierzą sie z duetem Łukasz Kubot i Oliver Marach. Relację z tego widowiska przeprowadzi Kaszaj!!! Za kogo trzymacie kciuki?

14:52
5:9, o chyba zapeszyłem. Drugi mini break dla Fryty i Matki, a co za tym idzie cztery meczbole
14:52
5:8, obie druzyny trzymają od dłuższego czasu swoje serwisy. Mieliśmy tylko jeden mini break
14:50
5:6
14:49
3:6
14:47
3:4, teraz obie pary wygrywają swoje serwisy. Pora na "Frytki"
14:37
6:1. Skończyło się tak jak miało być. Teraz dwie minuty przerwy i super tiebreak. Gramy do 10 wygranych punktów.
14:36
5:1, choć była szansa na 6:0. Fryta/Matka chcieli honorowo przegrać tego seta
14:31
5:0. Kolejny gem bez większej historii. Obie drużyny czekają wyraźnie na ostatnią, decydującą partię
14:29
4:0. Drugi break point wykorzystany. Czekamy więc na trzeciego seta
14:25
3:0. Tymczasem Kubot z Marachem podwyższają prowadzenie. Czyżby trzeci set?
14:24
Do dunlop551: Oczywiście, że będzie. Zawsze jest:)
14:21
2:0. Mocny początek teamu Kubota. Matka przy swoim podaniu rozpoczął od asa, było już nawet 30:0, ale potem Polacy przegrali cztery kolejne piłki
14:16
1:0. Kubot/Marach zaczynają drugiego seta od wygrania swojego podania
14:13
9:7 Fryta/Matka, Polacy wykorzystują piątą piłkę setową. Pierwsza partia trwała godzinę. To dość długo jak na mecz deblowy