Dobry wieczór! To bez wątpienia będzie piękny wieczór z tenisem. W Miami spotka się dwóch tenisistów, którzy dominują w tym sezonie. Roger Federer zmierzy się z Rafą Nadalem. W styczniu, w finale Australian Open Szwajcar pokonał Hiszpana 3:2. W marcu panowie zagrali w czwartej rundzie w Indian Wells. Jeszcze raz wygrał gracz z Bazylei. Tym razem 6:2, 6:3.

6:4
ROger!!! Pierwsza piłka meczowa wykorzystana. NAdal wyrzucił forhend! Trzeci wielki tytuł w tym roku dla 35-latka. Szok.
5:4
Roger coraz bliżej.
3:4
Nadal utrzymał podanie, ale łatwo nie było. Lacostowki gem był najbardziej zacięty.
20:27
3:3
Federer nie odstawia rakiety i znów bez straty punktu wygrał podanie.
2:3
A teraz genialny gem serwisowy w wykonaniu jednego z graczy, tym razem Nadala.
20:22
2:2
Następne dwa gemy pewnie wygrane przez podajacych. Zwłaszcza czwarty, gdy serwował Roger. Do zera w nieco ponad minutę. To już jego drugi taki gem w tej partii.
1:1
Dobre otwarcie Nadala, ale równie imponująca odpowiedź Rogera. Bez szans na przełamanie.
20:03
6:3
Dwie piłki setowe dla Federera i od razu pierwsza wykorzystana! 6:3 w niespełna 50 minut.
20:00
5:3
Stało się! Trzecia szansa w gemie i szósta w pojedynku wykorzystana. Federer przełamał Hiszpana.
4:3
Straszny upał i niesamowita walka w Miami. Federer utrzymał podanie, ale znów łatwo nie było. Łącznie w tym meczu obaj panowie mieli razem siedem szans na przełamanie.
19:48
3:3
Idą równo, choć szóstym gem znów był bardzo ciekawy. Nadal wygrał go, a wcześniej obronił brejka.
19:39
Federer w akcji!
3:2
Tym razem to Nadal miał okazję odebrać podanie Federerowi. Na razie tylko dwa z pięciu gemów bez szans na przełamanie.
2:2
Następny bardzo zacięty gem. Federer miał dwie szanse na przełamanie, ale Nadal znakomitymi podaniami się wybronił. Super meczyk!