Hubert Hurkacz - Novak Djoković w meczu ATP Finals w Turynie. Wynik na żywo i relacja live w eurosport.pl.

16:46
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:6 (trwa III set). Koniec meczu. Djoković utrzymał podanie i wygrał cały mecz w trzech setach. Hurkacz zasłużył na wielkie brawa, bo długo stawiał zacięty opór. Na pierwszą wygraną z Serbem będzie musiał jednak poczekać. A sam lider rankingu ATP wciąż nie jest pewny awansu do półfinału. Potrzebuje wieczornego zwycięstwa Sinnera z Rune.
16:43
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:5 (trwa III set). Znów było 15:40 i wydawało się, że Polak nie wierzy już w możliwość odwrócenia losów seta i całego meczu. Ale znów pojawił się wybitny serwis i jest możliwość dalszej walki. W grze na przewagi lepszy był Serb. Ma kolejne przełamanie i będzie serwował, by zamknąć mecz.
16:35
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:4 (trwa III set). Może być już niezwykle trudno odrobić straty, bo Djoković nie zamierza zdejmować nogi z gazu. Ma już trzy gemy przewagi.
16:34
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:3 (trwa III set). Niestety, przełamanie po stronie Djokovicia. Przy tym stanie 0:30 Serb popełnił niewymuszony, czym wyciągnął do Polaka pomocną dłoń. Hurkacza nie uchroniło to przed dwoma brejkpointami. Tym razem do ratunku nie wystarczył jeden as. Trzeba gonić.
16:30
Już w tym momencie wiadomo, że niezależnie od wyniku trwającego meczu, Djoković odpadnie z turnieju, jeśli wieczorem Holger Rune pokona Jannika Sinnera.
16:28
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:2 (trwa III set). Djoković najwyraźniej czuje, że nie może pozwolić sobie już na najmniejszą słabość. Każde kolejne uderzenie jest niezwykle staranne. Wygrał gema do zera.
16:26
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 1:1 (trwa III set). Szybki gem Polaka. Znów serwował jak natchniony. A Djoković zaczyna być w opałach, jego awans do półfinału zaczyna być poważnie zagrożony.
16:22
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4, 0:1 (trwa III set). Hurkacz zaczął partię od wybitnego loba, czym rozdrażnił Serba. Ten pewnie wygrał gema otwarcia. Oczywiście przy własnym podaniu.
16:21
Wygrany przez Hurkacza set oznacza, że Jannik Sinner jest już pewny gry w półfinale ATP Finals.
16:17
16:16
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 6:4. Tak jest, Hurkacz wygrywa drugiego seta! Widać było, że Polak odczuwał presję, rzadziej trafiał pierwszym podaniem, ale drugie było nie gorsze. Brawo!
16:12
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 5:4 (trwa II set). Djoković ani myśli odpuszczać tej partii. Wszystko, co najważniejsze przed nami - Hurkacz będzie serwował, by wyrównać stan meczu.
16:09
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 5:3 (trwa II set). Hurkacz zaczął od błędu forhendowego. Był też podwójny błąd serwisowy i pojawiły się nerwy. Zepsuty bekhend po linii dały dwa, pierwsze w meczu, brejkpointy Serbowi. Reakcja? Trzy asy serwisowe i ucieczka spod ściany! Uff, możemy odetchnąć, egzamin zdany!
16:02
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 4:3 (trwa II set). Djoković jest podrażniony. Dużo teraz ryzykował, ale głównie trafiał. Zbliżył się nieco do Polaka, ale wciąż to on ma wszystko, by wygrać drugiego seta.
15:59
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 4:2 (trwa II set). O to chodziło! Gem wygrany do zera, a łącznie Hurkacz wygrał aż 12 ostatnich punktów. Brawo!
15:57
Zadaniem nadrzędnym dla Polaka jest teraz pilnowanie własnego serwisu. A w tym elemencie był do tej pory znakomity.
15:55
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 3:2 (trwa II set). Jest przełamanie po stronie Hurkacza! Polak postawił na ofensywę, punktował po smeczu i returnem, czym wypracował trzy brejkpointy. Wykorzystał już pierwszego z nich po podwójnym błędzie serwisowym Djokovicia i robi się naprawdę ciekawie!
15:51
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 2:2 (trwa II set). Wracamy do standardów z pierwszego seta. Polak wykorzystał komplet nowych piłek i wygrał gema bez straty punktu. Wciąż w tym meczu nie było choćby jednego brejkpointu.
15:48
Hurkacz - Djoković 6:7(1), 1:2 (trwa II set). Djoković jest na tym etapie niezwykle pewny. Coraz więcej jest efektownych punktów. W zakończonym właśnie gemie błysnął choćby wybitnym lobem.