Witamy w Eastbourne. Przed nami ciekawie zapowiadający się finał turnieju Aegon Internationat.

6:4
Gem, set i mecz! Novak przełamał rywala i wygrał drugi turniej w sezonie. Wteszcie uśmiech na jego twarzy!
5:4
Kluczowy gem dla Djoko. Teraz Monfils musi utrzymac podanie, bo przegra mecz.
4:3
Nadal nic się nie zmienia. Obaj utrzymują podanie. 4:3 dla Djoko.
3:2
Znakomity tenis pokazali obaj w piatym gemie. Najważniejsze piłki jednak dla Novaka.
2:2
Dwa dobre gemy serwujących z rzędu. Mamy po czterech gemach remis 2:2.
1:1
Świetny gem serwisowy Monfilsa.
1:0
Pierwsze dwa brejkpointy miał Monfils na otwarcie drugiego seta. Djoko jednak się nie dał.
6:3
Kolejny gem z brejkami dla Novaka i teraz już wykorzystane. Serb drugi raz przełamał rywala i po 33 minutach wygrał partię 6:3.
5:3
Djoko podpuszczał slajsem Monffilsa i dało to efekt. Teraz Gael serwuje, aby nie przegrać seta.
4:3
Ale teraz znakomicie się obronił Monfils. Trzy brejki miał Djoko, ale znakomite podania uratowały Francuza.
4:2
Najszybszy gem Djoko. Wygrany do zera.
3:2
Bardzo ciekawy gem. Wyrównany. Novak był blisko brejkpointa, ale nie dał rady.
3:1
Pięknie forhendem grał Monfils. Naprawdę wspaniale, ale znakomicie Djoković skontrował serwisami. Po równowadze Serb dwukrotnie pięknie podawał.
2:0
Bardzo pewny gem Nole. Djoković spokojnie serwował i prowadzi już 2:0.
1:0
Słaby gem serwisowy Monfilsa. Francuz zakończył go podwójnym błędem serwisowym. Od razu przełamanie.
15:26
Zaczyna Francuz.
15:20
Djoković zmierzy się z Monfilsem. To będzie 15. pojedynek obu panów patrząc na mecze w turniejach ATP i ITF. 13-krotnie wygrywał Serb. Po raz drugi grają ze sobą w finale. W 2009 roku zmierzyli się w Paryżu w hali Bercy na twardych kortach.
Novak ma bardzo przeciętny sezon. Wygrał tylko jeden turniej, w Dausze. Teraz jest czwarty na świecie.