Trzy lata temu Agnieszka Radwańska wygrała turniej w Eastbourne. Był to jej, jak na razie, ostatni triumf w imprezie rangi WTA (w singlu). Rok temu zakończyła udział na pierwszej rundzie, przegrywając z Wiktorią Azarenką. Dziś rywalką Polki Australijka słowackiego pochodzenia Jarmila Gajdosova. Jak będzie?

17:50
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
17:48
Brawo!!! Polka wygrywa dwunastego gema do 30, a całe spotkanie 7:6 (7-5) i 7:5. Gratulacje.
17:47
Już tylko jedna....
17:45
Dwie piłki dzielą Polkę od zwycięstwa z Gajdasovą. Dawaj Aga, dawaj.
17:42
Czwarty gem z rzędu Polki! Brawo pani Agnieszko, brawo. Było już 2:5, a jest 6:5 i co ważne krakowianka będzie serwować.
17:39
To nam się podoba!!! Agnieszka zdołała wygrać własne podanie, dzięki czemu doprowadziła do wyniku 5:5. Pojedynek zaczyna się od nowa. Ładny powrót Polki.
17:35
No i.... mamy przełamanie! Brawo pani Agnieszko. Ręka w górę, kto wierzył jeszcze w zwycięstwo Polki w drugim secie?
17:32
No pierwszy krok do doprowadzenia do remisu 5:5 w drugim secie został wykonany. Polka wygrała własne podanie, przegrywa aktualnie 3:5. Teraz czas na przełamanie! Niemożliwe? My w to wierzymy!
17:30
Dawaj Aga, dawaj! Nie wszystko jeszcze stracone, przecież tak naprawdę chodzi o tylko jedno przełamanie. 40:15 dla naszej reprezentantki i to przy jej serwisie.
17:28
Set znów ucieka... 2:5. Oby to nie była zapowiedź jakiegoś kryzysu w wykonaniu Polki. Oby też nasza zawodniczka już nie była myślami w trzecim secie.
17:25
Bardzo nieregularna w swoim serwisie jest Gajdasova! 5 asów, 3 błędy serwisowe. Przy drugim serwisie zdołała wygrać tylko 4 z 11 piłek.
17:23
Polka znów jest w trudnej sytuacji, czy znów wyjdzie z sukcesem z opresji? Na razie ma na to szansę, bo zdołała wygrać własne podanie.
17:20
Drugi set ucieka! Australijka z dużymi problemami zdołała wygrać własne podanie. Uczyniła to na przewagi, ale czy to ma znaczenie? Prowadzi 4:1.
17:19
Gra na przewagi zadecyduje o wyniku piątego gema.
17:16
Oby to było tylko chwilowe rozluźnienie! Polka przegrała własne podanie, robi się nieciekawie. 1:3.
17:13
Gajdasova chce powtórzyć chyba scenariusz z pierwszego seta. Prowadziła w nim bowiem 3:1. Na razie doprowadziła do stanu 2:1. Teraz serwować będzie jednak Polka.
17:10
Szybka odpowiedź Polki. Cztery piłki przy własnym serwisie i cztery.... wygrane. To nam się podoba.
17:08
Zacięta walka na otwarcie drugiego seta. Niestety lepsza okazała się w niej rywalka.
17:06
msiess nie sposób się z Tobą niezgodzić!
17:02
Set dla Polki!!! Dwupunktowa przewaga w gemie została utrzymana przez Polkę. Nasza reprezentantka wygrała 7:5.