Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Euro 2024
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Siatkówka
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Dyscypliny
Pokaż wszystko
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
PlusLiga - Powiązane mecze
vs | PlusLiga
Sezon zasadniczy | 20.03.2023 | Lubin
Zakończone
KGHM Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn
23
25
29
21
11
25
21
27
25
15
Podsumowanie
Statystyki
Wiadomości
Tabela
Powiązane mecze
PlusLiga - Powiązane mecze
PlusLiga - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
PlusLiga Teraz na żywo (0)
View previous
13/03/2023
Barkom Kazany Lviv
BOGDANKA LUK Lublin
25
25
25
22
21
20
Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biala
27
25
25
25
17
19
16/03/2023
GKS Katowice
Трефль Гданьск
22
20
21
25
25
25
17/03/2023
PSG Stal Nysa
Asseco Resovia Rzeszów
18
25
25
17
25
27
22
25
18/03/2023
BOGDANKA LUK Lublin
Slepsk Malow Suwalki
25
25
29
25
21
23
31
16
Aluron CMC Warta Zawiercie
Barkom Kazany Lviv
25
25
17
25
14
13
25
15
19/03/2023
Enea Czarni Radom
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
10
25
22
23
25
22
25
25
Jastrzebski Wegiel
PGE GiEK Skra Belchatów
22
25
25
21
13
25
22
19
25
15
20/03/2023
BBTS Bielsko-Biala
Projekt Warszawa
25
13
21
17
15
25
25
25
KGHM Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn
23
25
29
21
11
25
21
27
25
15
21/03/2023
Slepsk Malow Suwalki
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
25
27
13
23
18
29
25
25
22/03/2023
Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzebski Wegiel
25
18
25
18
15
21
25
20
25
17
23/03/2023
Barkom Kazany Lviv
BBTS Bielsko-Biala
15
25
25
25
25
18
18
18
25/03/2023
Slepsk Malow Suwalki
Aluron CMC Warta Zawiercie
20
25
17
17
25
23
25
25
Enea Czarni Radom
Jastrzebski Wegiel
16
15
21
25
25
25
KGHM Cuprum Lubin
BOGDANKA LUK Lublin
21
21
25
20
25
25
23
25
26/03/2023
Asseco Resovia Rzeszów
Трефль Гданьск
25
25
25
28
27
22
18
26
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
GKS Katowice
25
25
25
22
14
16
Projekt Warszawa
PSG Stal Nysa
25
16
18
25
15
17
25
25
17
8
27/03/2023
PGE GiEK Skra Belchatów
Indykpol AZS Olsztyn
23
19
22
25
25
25
Pokaż więcej