Polscy szczypiorniści walczą dziś z Argentyną. Musimy to wygrać. Zaprasza wszystkich Kaszaj

Mistrzostwa Świata / Runda wstępna
Doha / 18.01.2015

Akt. 18/01/2015, 18:39 GMT+1

60'
24:23. KONIEC MECZU!!! Polska ogrywa Argentynę 24:23!!! Było ciężko, ale się udało. Mamy cenne dwa punkty
60'
24:22. Pól minuty do końca i mamy piłkę. Nie możemy tego przegrać
60'
24:21. JURECKI!!! Gol w podwójnym osłabieniu. Niesamowite...
58'
GRAMY BEZ DWOCH ZAWODNIKÓW!!! OBRONIŁ KARNEGO SZMAL!!!
58'
Szmal znakomicie broni, ale jest karny niestety i dwie minuty dla naszego gracza. Orzechowski sobie odpocznie
57'
23:21. JURECKI czyli nasz Dziudziuś w akcji i znów mamy dwa gole przewagi!
56'
22:21, bolał ten gol, bo była sygnalizowana gra pasywna...
55'
22:20. GOL JURECKIEGO! Brawo Polska
55'
Kontra Polaków, rywale faulują, dostają dwie minuty i przy okazji czerwoną kartkę!! Trzeba strzelić tego karnego
54'
Manuel Neuer piłki ręcznej czyli Sławek Szmal w akcji. Pięknie polski bramkarz wyszedł z bramki
53'
Polacy grają w osłabieniu, ale Szmal broni kapitalnie...
52'
Przerwa dla Argentyńczyków...
52'
21:20. JURECKI Z KARNEGO! Taki łatwe gole lubimy
51'
20:20. Zostało ostatnie 20 minut. Będzie się działo...
50'
20:19. KONTRA POLAKÓW!!! LIJEWSKI!!!
49'
19:19, znów remis. Zacięty jest ten mecz. Tu będzie wolka do końca. Polacy to specjaliści od nerwowych końcówek
48'
19:18. Najgorsze co się mogło stać. Tracimy bramkę i zawodnika na dwie minuty
46'
19:17. SYPRZAK! W końcu prowadzimy dwoma golami
45'
18:17. Krzysiek Lijewski wykorzystał trochę wolnego miejsca i w końcu prowadzimy