Polska - Wyspy Owcze: wynik meczu na żywo i relacja live

Przemysław Kuwał

Akt. 15/01/2024, 19:32 GMT+1

19:32
19:30
Polska - Wyspy Owcze 32:28. Koniec meczu! Polacy wygrywają na zakończenie mistrzostw Europy i kończą grupę D na trzecim miejscu!
60'
Polska - Wyspy Owcze 32:28. Syprzak z jeszcze jednym golem! Nie ma już wątpliwości, to będzie zwycięstwo!
60'
Polska - Wyspy Owcze 31:28. Trafił Jędraszczyk! Wygramy ten mecz!
59'
Polska - Wyspy Owcze 30:28. Sićko zabrał piłkę Skipagotu! Zostało półtorej minuty!
59'
Polska - Wyspy Owcze 30:28. Sićko odpowiada. Też z karnego. To jego 10 gol na 11 prób!
19:25

Gol Jędraszczyka na 28:26 w starciu z Wyspami Owczymi

57'
Polska - Wyspy Owcze 29:28. Teigum swoje. Gol z rzutu karnego.
56'
Polska - Wyspy Owcze 29:27. Sićko!
56'
Polska - Wyspy Owcze 28:27. Zatrzymany Jędraszczyk, a kolejne genialne trafienia z podłoża notuje Skipagotu.
54'
Polska - Wyspy Owcze 28:26. Genialna wrzutka Farerów, ale Teigum podparł rzut i mamy szansę na zwiększenie przewagi!
19:20

Ekwilibrystyczny gol a Skipagotu na 23:23 w meczu Polska - Wyspy Owcze

53'
Polska - Wyspy Owcze 28:26. Sićko wymusił faul w ataku, gola rzucił Jędraszczyk! Mamy dwa gole przewagi na niespełna osiem minut przed końcem! Czas dla rywali.
52'
Polska - Wyspy Owcze 27:26. Trudna akcja Sićki, ale Polak ostatecznie przedarł się przez obronę.
51'
Polska - Wyspy Owcze 26:26. Mortensen z efektownym golem z lewego skrzydła.
50'
Polska - Wyspy Owcze 26:25. Syprzak z karnego.
49'
Polska - Wyspy Owcze 25:25. Dwie minuty dla Urbaniaka i karny dla rywali. Wykorzystał go Teigum.
19:14

Gole Daszka i Syprzaka oraz świetna interwencja Skrzyniarza. Polska na prowdzeniu 18:17 w 2. połowie