Długo oczekiwane mistrzostwa Europy w piłce ręcznej czas zacząć. Polska reprezentacja swój start rozpoczyna meczem z niewygodną Serbią, a spotkanie rozgrywane jest w Krakowie. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Mistrzostwa Europy / 1. runda
Kraków / 15.01.2016

Akt. 15/01/2016, 22:08 GMT+1

22:08
Na dzisiaj to tyle, Euro 2016 piłkarzy ręcznych dopiero się rozpoczęło i przed nami jeszcze wiele relacji ze spotkań polskiej reprezentacji w serwisie mobilnym eurosport.pl. Zatem do przeczytania.
22:07
Kolejny mecz Polska reprezentacja rozegra w niedzielę, a wtedy o godz. 20:30 zagramy z Macedonią.
22:07
Moje słowa potwierdziły się przy wyborze najlepszego piłkarza tego meczu, którym oficjalnie został Michał Jurecki.

22:06
WYGRYWAMY 29:28!!! Specjalne wyróżnienie też dla Sławomira Szmala za obroniony rzut karny w ostatniej minucie spotkania.
60
KONIEC MECZU!!!! Michał Jurecki, chyba najlepszy polski gracz w tym spotkaniu, wyrzuca piłkę w trybuny na zakończenie spotkania.
60
Michał Jurecki dał się sfaulowac mądrze na 6 sekund przed końcem...
60
21 sekund do końca i czas dla reprezentacji Polski.
60
A do końca już tylko 30 sekund!!!
60
BRONI SZMAL!!!
59
29:28, indywidualna akcja Zelenovicia kończy się rzutem karnym.
59
29:28 - czas dla trenera Serbów, chwila oddechu, chociaż na pewno nie w obydwu reprezentacjach.
56
28:27, akcja Serbów kończy się niecelnym rzutem Nenadicia.
56
28:27, żółta kartka dla Michaela Bieglera, który domagał się faulu ofensywnego Serbów
55
28:27, dwie minuty kary dla Marselicia, to trzecia kara Serba w tym spotkaniu, w tym meczu już go zatem nie obejrzymy.
55
28:27, jak można było tego nie rzucić, Michał Daszek nie wykorzystał sytuacji sam na sam ze Staniciem...