Polscy piłkarze ręczni zaczynają drugą rundę mistrzostw Europy. Pierwsza przeszkoda - Szwecja. To drużyna renomowana, choć nie będąca w najwyższej formie. To rywale muszą się martwić, by pokonać Marcina Wicharego!

Mistrzostwa Europy / 2. runda
Belgrad / 21.01.2012

Akt. 21/01/2012, 17:45 GMT+1

17:45
To tyle z Serbii. Za chwilę newsy i wypowiedzi naszych szczypiornistów. Dziękujemy i zapraszamy.
17:41
Z przyjemnością odszczekuję moje słowa z przerwy meczu, że odrobienie strat jest niemożliwe. Jaszka wybrany zawodnikiem meczu. Osiem goli. Wyobraźcie sobie, jak teraz czują się Szwedzi.
17:39
KONIEC MECZU! REMISUJEMY. CUD W BELGRADZIE! HAHA, BRAWO POLACY!
17:38
SZWEDZI TRACĄ PIŁKĄ, JASZKA RZUCA GOLA, ALE NIEUZNANY. MAMY PIŁKĘ. I WIŚNIEWSKI TRAFIA. GOOOOOOOOOOOOOOOOL! REMIS! 29:29.
17:37
PRZYZNAM SZCZERZE, ŻE OGLĄDAMY JAKIŚ KOSMICZNY MECZ. 28:29. WALCZYMY O REMIS. PIŁKA W RĘKACH SZWEDÓW.
58,5
GOOOOOOOOOOOOOOOL! WIŚNIEWSKI. JEDNA BRAMKA STRATY I PÓŁTOREJ MINUTY
57'
GOOOOOOOL! Syprzak z koła. 27:29. Trzy minuty
57'
Wiśniewski trafia w słupek. Na szczęście piłka dla Polaków. Gramy dalej.
56'
Rywale trafiają ze skrzydła. Ekberg. Cztery minuty do końca, trzy gole straty. 26:29
56'
SZWEDZI W POPRZECZKĘ MAMY PIŁKĘ. KONTRA I GOL MICHAŁA JURECKIEGO. DWIE BRAMKI STRATY! 26:28
56'
GOOOOOOOOOOOOL! WIŚNIEWSKI! 25:28.
55'
Poprzeczka Jaszki. Ale są emocje. Powstrzymać Szwedów. 24:28
54'
WICHARY BRONI, MAMY PIŁKĘ!
53'
JURKIEWICZ I CZTERY GOLE STRATY! 24:28! DAWAĆ!
53'
Czasu coraz mniej, a strata znowu pięciobramkowa. 23:28.
52'
Szwedzi tracą piłkę... kontra i GOOOOOOOOOOOOOOL! 23:27. WALCZYĆ, WALCZYĆ. 23:27