Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Euro 2024
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Piłka ręczna
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Dyscypliny
Pokaż wszystko
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal / Sezon zasadniczy
Palacio Municipal de los Deportes / 23.04.2021
Abanca Ademar León
Zakończone
27
28
Bada Huesca
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Wiadomości
Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
Liga Plenitude Asobal Teraz na żywo (0)
View previous
13/04/2021
FC Barcelona
35
27
Bidasoa Irun
Club Cisne BM.
26
34
Fraikin BM. Granollers
14/04/2021
Blendio Sinfín
31
29
Abanca Ademar León
Cívitas BM. Guadalajara
28
31
Recoletas Atlético Valladolid
16/04/2021
FC Barcelona
43
21
Club Cisne BM.
17/04/2021
Bada Huesca
28
31
Fraikin BM. Granollers
Viveros Herol BM. Nava
26
25
Puente Genil
Cívitas BM. Guadalajara
25
30
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Recoletas Atlético Valladolid
38
30
TM Benidorm
Helvetia Anaitasuna
25
29
Abanca Ademar León
18/04/2021
Bidasoa Irun
33
26
Blendio Sinfín
19/04/2021
FC Barcelona
37
21
Puente Genil
23/04/2021
Abanca Ademar León
27
28
Bada Huesca
24/04/2021
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
22
39
FC Barcelona
TM Benidorm
29
31
Bidasoa Irun
Blendio Sinfín
34
31
Fertiberia Puerto Sagunto
Rebi Balonmano Cuenca
24
24
Viveros Herol BM. Nava
Club Cisne BM.
25
30
Recoletas Atlético Valladolid
25/04/2021
Puente Genil
28
26
Cívitas BM. Guadalajara
05/05/2021
BM Logroño La Rioja
26
34
Abanca Ademar León
Pokaż więcej