Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Piłka nożna
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Piłka ręczna
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
El. mistrzostw Europy
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Dyscypliny
Pokaż wszystko
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
El. mistrzostw Europy
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Liga Narodów - mężczyźni
Liga Narodów - kobiety
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal / Sezon zasadniczy
Palau d'Esports l'Illa de Benidorm / 04.12.2019
TM Benidorm
Zakończone
24
30
Abanca Ademar León
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
Liga Plenitude Asobal Teraz na żywo (0)
View previous
30/11/2019
Fraikin BM. Granollers
28
24
Rebi Balonmano Cuenca
Frigoríficos del Morrazo
26
31
Helvetia Anaitasuna
Fertiberia Puerto Sagunto
28
27
Bada Huesca
Viveros Herol BM. Nava
24
25
Puente Genil
04/12/2019
Rebi Balonmano Cuenca
28
39
FC Barcelona
Helvetia Anaitasuna
27
22
Viveros Herol BM. Nava
Bidasoa Irun
32
19
Frigoríficos del Morrazo
Recoletas Atlético Valladolid
28
23
Fertiberia Puerto Sagunto
Bada Huesca
28
29
BM Logroño La Rioja
Puente Genil
32
23
Blendio Sinfín
TM Benidorm
24
30
Abanca Ademar León
Fraikin BM. Granollers
27
23
Cívitas BM. Guadalajara
06/12/2019
FC Barcelona
42
25
TM Benidorm
07/12/2019
Viveros Herol BM. Nava
18
27
Bidasoa Irun
Frigoríficos del Morrazo
23
19
Bada Huesca
Fertiberia Puerto Sagunto
28
25
Fraikin BM. Granollers
Blendio Sinfín
29
32
Helvetia Anaitasuna
BM Logroño La Rioja
32
28
Recoletas Atlético Valladolid
Rebi Balonmano Cuenca
28
23
Cívitas BM. Guadalajara
Abanca Ademar León
35
27
Puente Genil
Pokaż więcej