Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Piłka nożna
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Piłka ręczna
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Euro 2024
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Dyscypliny
Pokaż wszystko
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Euro 2024
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal / Sezon zasadniczy
Palacio Municipal De Huesca / 08.11.2019
Bada Huesca
Zakończone
32
26
Recoletas Atlético Valladolid
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
Liga Plenitude Asobal Teraz na żywo (0)
View previous
01/11/2019
BM Logroño La Rioja
28
32
FC Barcelona
Bada Huesca
25
27
Rebi Balonmano Cuenca
02/11/2019
Fertiberia Puerto Sagunto
34
28
TM Benidorm
Viveros Herol BM. Nava
29
25
Blendio Sinfín
Frigoríficos del Morrazo
23
29
Abanca Ademar León
03/11/2019
Cívitas BM. Guadalajara
32
32
Puente Genil
05/11/2019
Bidasoa Irun
28
26
Fraikin BM. Granollers
06/11/2019
FC Barcelona
39
18
Frigoríficos del Morrazo
08/11/2019
Abanca Ademar León
23
22
Viveros Herol BM. Nava
TM Benidorm
21
30
BM Logroño La Rioja
Bada Huesca
32
26
Recoletas Atlético Valladolid
09/11/2019
Puente Genil
30
26
Fertiberia Puerto Sagunto
Rebi Balonmano Cuenca
25
26
Blendio Sinfín
Helvetia Anaitasuna
34
27
Cívitas BM. Guadalajara
12/11/2019
Viveros Herol BM. Nava
24
39
FC Barcelona
BM Logroño La Rioja
35
34
Puente Genil
Blendio Sinfín
22
27
Abanca Ademar León
13/11/2019
Fraikin BM. Granollers
29
25
Bada Huesca
Cívitas BM. Guadalajara
26
26
Bidasoa Irun
Recoletas Atlético Valladolid
25
28
Rebi Balonmano Cuenca
Pokaż więcej