Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Piłka nożna
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Piłka ręczna
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Euro 2024
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Dyscypliny
Pokaż wszystko
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Euro 2024
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal / Sezon zasadniczy
Cangas / 01.10.2016
Frigoríficos del Morrazo
Zakończone
22
31
Fraikin BM. Granollers
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Liga Plenitude Asobal - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
Liga Plenitude Asobal Teraz na żywo (0)
View previous
23/09/2016
Cívitas BM. Guadalajara
27
26
TM Benidorm
24/09/2016
Bidasoa Irun
22
36
BM Logroño La Rioja
Puente Genil
26
25
Blendio Sinfín
Helvetia Anaitasuna
27
27
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
28/09/2016
TM Benidorm
27
30
FC Barcelona
BM Logroño La Rioja
29
27
Rebi Balonmano Cuenca
01/10/2016
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
26
27
Bada Huesca
Frigoríficos del Morrazo
22
31
Fraikin BM. Granollers
Recoletas Atlético Valladolid
32
21
Cívitas BM. Guadalajara
Abanca Ademar León
32
25
Puente Genil
Blendio Sinfín
32
28
Helvetia Anaitasuna
02/10/2016
Bidasoa Irun
28
28
Fertiberia Puerto Sagunto
05/10/2016
Fertiberia Puerto Sagunto
25
28
BM Logroño La Rioja
07/10/2016
Bada Huesca
29
26
Blendio Sinfín
Cívitas BM. Guadalajara
29
28
Frigoríficos del Morrazo
08/10/2016
Helvetia Anaitasuna
27
22
Abanca Ademar León
Fraikin BM. Granollers
31
26
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
FC Barcelona
41
35
Recoletas Atlético Valladolid
Puente Genil
30
30
Bidasoa Irun
Rebi Balonmano Cuenca
30
26
TM Benidorm
Pokaż więcej