Dramat na trybunach. Długa przerwa w finale Barlinek Industria Kielce - SC Magdeburg

Akt. 18/06/2023, 22:31 GMT+2

Niespodziewana przerwa w trakcie finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w Kolonii. Na długie minuty wstrzymano spotkanie, by udzielić pomocy osobie na trybunach.

Przerwa medyczna na trybunach w finale Ligi Mistrzów

Mecz przerwano w 18. minucie drugiej połowy, gdy zespół Barlinek Industria Kielce prowadził z Magdeburgiem 22:20.

Przerwa medyczna na trybunie prasowej w finale Ligi Mistrzów

Informacje przekazywane przez organizatorów były zdawkowo. W pewnym momencie przemówił spiker, który powiedział o potrzebie interwencji medycznej na jednej z trybun. Według nieoficjalnych informacji przytomność stracił jeden z polskich dziennikarzy.
Miejsce, w którym trwała akcja ratunkowa, przysłonięto czarną płachtą.

Miejsce akcji ratunkowej zasłonięto czarną płachtą

Spotkanie wznowiono po kwadransie.
Oglądaj Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych na antenie Eurosportu i w Eurosporcie Extra w Playerze