Witamy we Francji! Za chwilę mecz Chambery - Vive Kielce. To druga kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych

Liga Mistrzów / Faza grupowa
Chambéry / 03.10.2010

Akt. 03/10/2010, 16:32 GMT+2

60'
ROSIŃSKI trafia w poprzeczkę, a była szansa na wyrównanie. TO JUŻ CHYBA KONIEC
59'
Czas dla gospodarzy. Do końca zostało 1.22 sekundy. Francuzi mają piłkę i prowadzą jednym golem
59'
ZAREMBA trafia. 27:26 dla Chambery.
58'
Faulowany STOJKOVIĆ, kolejna kara dla Chambery, do końca 2 minuty
58'
Strzelamy gola. 27:25 dla Chambery i dwie minuty dla piłkarza gospodarzy. A więc mamy po pięciu zawodników na boisku.
58'
DWIE minuty dla Żółtaka. Do końca 3 minuty. To już chyba po meczu!!!
57'
Dużo strat i chaosu po stronie VIVE. Kolejna strata polskiego zespołu. Szanse na zwycięstwo maleją do minimum
55'
27:24, Chambery znakomicie wykrozystuje kontrę po błędzie najsłabszego na placu Jurasika
54'
Tym razem wykorzystany 26:24
54'
Znów CLEVERLY broni dwie setki, ale jeden z naszych bronił w kole. Kolejny rzut karny
54'
BRONI KARNEGO CLEVERLY!!!! BRAWO!!!
54'
Karny dla Chambery i dwie minuty dla nas. Szkoda...
53'
PODSIADŁO lobuje bramkarza. Znów jesteśmy blisko, jeszcze jedna bramka do odrobienia. Chambery już w komplecie
51'
25:23, a Chambery gra w osłabieniu. Mamy wielką szansę na odrobienie strat
50'
Mateusz Zarenba rzuca wysoko nad bramką, a gospodarze skutecznie kończą kontrę i prowadzą już trzema golami
49'
24:22, szkoda...
49'
Niestety nie trafia JURASIK. A mógł być remis
48'
Znakomicie spisuje się bramkarz VIVE Clevery, który przez kilka minut nie puścił gola
47'
MAMY KONTAKT, 23:22 STOJKOVIĆ wykorzystuje rzut karny
46'
23:21, już dawno gospodarze nie prowadzili tak nisko. Niestety gramy teraz w osłabieniu