Real Madryt - Barcelona: wynik meczu na żywo i relacja live

Superpuchar Hiszpanii / 1. kolejka
Al-Awwal Park / 14.01.2024
Przemysław Kuwał

Akt. 14/01/2024, 21:53 GMT+1

Po genialnej pierwszej połowie, druga była zdecydowanie spokojniejsza. Czwarty gol Realu zamknął to widowisko. Królewscy zagrali dziś mecz praktycznie idealny, a bohaterem został zdobywca hat-tricka Vinicius.
91
Koniec meczu! Real sięga po Superpuchar Hiszpanii!
90'
Potężny strzał Tchouameniego przeleciał tuż nad poprzeczką.
89'
Trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek. W Rijadzie wszyscy mają świadomość, że w ostatnich minutach nic już nie może się wydarzyć.
85'
Felix stara się jak może, wywalczył rzut wolny przed polem karnym. Dośrodkowanie nie było dokładne.
83'
Świetną szanse miał Brahim Diaz, ale piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Yamal.
82'
Boisko opuszcza absolutny bohater meczu, Vinicius. Zastąpił go Camavinga.
81'
Przepiękna akcja Felixa. Portugalczyk cudownym przyjęciem uciekł obrońcom w polu karnym, ale strzelił wprost w Łunina.
79'
Powinno być 5:1. Po kompromitującej stracie Kounde i polu karnym Barcelony zrobił się ogromny chaos i kilkoma strzałami. Ten ostatni w wykonaniu Valverde był niecelny.
75'
Dośrodkowanie Guendogana z rzutu wolnego łatwo wybite przez obrońców Realu.
73'
Bellingham strzelał z ostrego kąta po prostopadłym podaniu w pole karne. Obronił to Pena.
71'
To już jest koszmar Barcelony. Faul Araujo na Viniciusa kończy się drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną!
70'
Barcelona nadal próbuje, ale trudno nie odnieść wrażenia, że z mistrzów Hiszpanii uszło powietrze. Chyba brakuje już wiary, że stratę trzech goli można odrobić w 20 minut.
67'
Potężny strzał Yamala z dystansu, ale w sam środek bramki. Łunin pewnie złapał piłkę.
65'
Kontratak Realu wyprowadzony przez Valverde, który dograł do Viniciusa, a wszystko płaskim strzałem zakończył Rodrygo. To może być decydujący cios!
64'
Gol dla Realu, jest 4:1!
63'
Brzydki faul na Feliksie i żółta kartka dla Ruedigera.
61'
Trzy zmiany w ataku Barcelony. Joao Felix, Fermin Lopez i Lamine Yamal za Roberto, Torresa i Pedriego.