Ile razy w tym sezonie obejrzymy mecze FC Barcelony z Realem Madryt? Być może przekonamy się o tym dopiero w maju. Starcia gigantów hiszpańskiej piłki zaczynamy od walki o Superpuchar Hiszpanii, pierwszy mecz na Camp Nou. Tekstówkę poprowadzi Stinger.

Superpuchar Hiszpanii / 1. kolejka
Spotify Camp Nou / 23.08.2012

Akt. 24/08/2012, 00:25 GMT+2

00:25
Tekstówkę prowadził Stinger, dziękuję za uwagę. Dobranoc.
00:24
Spotykamy się na meczu rewanżowym w najbliższą środę również o 22:30.
00:24
Do przerwy wielkich emocji nie mieliśmy, ale druga połowa nam to z nawiązką zrekompensowała.
90
KONIEC MECZU!!!!!!!!!!!!! Barcelona wygrywa 3:2 w pierwszym meczu o Superpuchar Hiiszpanii.
90
Jedna z ostatnich akcji Realu. Aktywny jest Di Maria, ale nikt mu się nie pokazuje do gry.
90
Trzy minuty.
90
Ile doliczy sędzia? Bo jesteśmy już w doliczonym czasie.
88
Zanurkował teraz Di Maria, ale szybko wstał, bo wiedział, że karnego po interwencji Alby nie będzie na pewno. Jest za to rzut rożny.
87
Jeszcze jedna zmiana w zespole Barcy - Pedro schodzi z boiska, a zastępuje go Jordi Alba.
85
CO ZROBIŁ BRAMKARZ BARCY!!!!!!!!!!!!Odskoczyła mu piłka przy jej przyjęciu i natychmiast skorzystał z tego Angel di Maria. A dosłownie 15 sekund wcześniej Casillas obronił strzał Messiego w sytuacji sam na sam.
85
GOOOOOOOOOOOOL!!! DI MARIA!!!!!!!!!!!!!!!!! 3:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
00:14
Michal3242 - jakich wrażeń? "Xaniesta" to często używana ksywa na duet Xavi & Iniesta przez katalońską prasę. Chciałbym samemu to wymyślić, ale niestety to nie ja jestem autorem.
84
Zmiana również w zespole Barcy - Cesc Fabregas zastępuje Xavi. Cesc w składzie Barcy (seniorskim) debiutował przed rokiem w Superpucharze.
82
Trzecia zmiana w zespole Realu - Marcelo w miejsce Ozila, szykują się małe przetasowania taktyczne.
80
Teraz w rolę rozgrywającego próbował zabawić się Pique, ale szóstego zmysłu do podań jednak nie ma - nie zagrał w pierwsze tempo, a podał dopiero wtedy, gdy partner akurat wyhamował bieg.