Arkadiusz Milik strzelił gola w meczu Juventus - Atalanta

10/03/2024, 20:56 GMT+1

Juventus zremisował u siebie z Atalantą Bergamo 2:2 w 28. kolejce włoskiej Serie A. W zespole gospodarzy wystąpili bramkarz Wojciech Szczęsny i napastnik Arkadiusz Milik, który strzelił jednego z goli.

Mecz Juventus F.C. - SSC Napoli

Niedzielny mecz od początku mógł się podobać. Do przerwy prowadziła Atalanta po bramce Holendra Teuna Koopmeinersa w 35. minucie.

Arkadiusz Milik z golem

Juventus odpowiedział golami Andrei Cambiaso w 66. i Milika w 70. minucie. Polak trafił lewą nogą z woleja, po asyście od Westona McKenniego. 30-letni napastnik strzelił w tym sezonie Serie A trzy gole.
Stara Dama korzystnego wyniku jednak nie utrzymała. W 75. minucie ponownie z gola cieszył się Koopmeiners. Chwilę po wyrównującej bramce Milik został zmieniony.

Arkadiusz Milik cieszy się z gola w meczu Juventus - Atalanta

W tabeli Juventus jest trzeci z aż 17-punktową stratą do prowadzącego Interu. Pewnie zmierzający po tytuł mediolańczycy już w sobotę wygrali na wyjeździe 1:0 z Bologną bramkarza Łukasza Skorupskiego (cały mecz) i Kacpra Urbańskiego (rezerwowy). Atalanta zajmuje szóste miejsce.