Dobry wieczór w relacji na żywo ze spotkania Interu z Sampdorią, które rozpocznie 10. kolejkę Serie A. Zapraszamy!

22:49
Na dzisiaj to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
I na koniec trafienie Quagliarelli.
Koniec Druga połowa
Koniec niesamowitego meczu w Mediolanie, Inter pokonuje Sampdorię 3:2. Mimo pierwszej słabszej połowy piłkarze z Genui w drugiej odsłonie pokazali ducha walki i zdołali zdobyć dwie bramki. Dobre zmiany po raz kolejny dali Polacy. Dawid Kownacki strzelił drugą bramkę w Serie A, a Karol Linetty pare razy popisał się dobrymi zagraniami. To był szybki i zacięty mecz, ale minimalnie lepsi okazali się gospodarze.
90+3'
Spalony Edera, ale sędzia i tak kończy spotkanie.
90+2'
Murru niecelnie z powietrza, a była świetna okazja na wyrównanie dla Sampdorii.
90'
Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.
90'
Eder fauluje Torreirę i żółtka kartka dla napastnika Interu.
89'
Gagliardini ukarany żółtą kartką.
87'
Schodzi z boiska Icardi, w jego miejsce Eder.
Strzały niecelne2
85'
Quagliarella trafia do bramki po uderzeniu głową. Zapowiada się świetna końcówka w Mediolanie.
Strzały zablokowane1
83'
Opuszcza boisko Nagatomo, w jego miejsce Santon.
Fouls against1
83'
Świetna akcja Sampdorii i zablokowany strzał Quagliarelli.
81'
Caprari z rzutu rożnego, ale wybija Valero na aut
80'
Kownacki wywalczył rzut rożny.
78'
Ostre wejście Gagliardiniego w nogi Bereszyńskiego, ale na szczęście reprezentant Polski nie ucierpiał w tym starciu.
74'
Pierwsza zmiana w Interze, w miejsce Vecino wchodzi Joao Mario.
Strzały niecelne1
73'
Jak na razie Inter w strzałach w światło bramki prowadzi aż 10 do 1.
Bramka Kownackiego:
67'
Niecelny strzał Quagliarelli, chociaż miał świetnie ustawionego w polu karnym Kownackiego, zdecydował się samodzielnie zakończyć akcję.