Dzień dobry! Witamy w relacji ze spotkania Samdporii z Juventusem. Sampdoria w tym sezonie gra w lidze już tylko o premie za zwycięstwa. Drużyna zajmuje miejsce w środku tabeli. Juventus tymczasem ma siedem punktów przewagi nad drugim miejscem i jest na kursie, którego celem będzie szóste mistrzostwo kraju. Karol Linetty jest w podstawowym składzie gospodarzy na ten mecz.

Serie A / 29. kolejka
Stadio Luigi Ferraris / 19.03.2017
Piotr Kwiatkowski

Akt. 19/03/2017, 16:58 GMT+1

16:57
My już się żegnamy i zapraszamy na kolejne relacje lajw na naszą aplikację mobilną
16:57
KONIEC! Juve wygrywa najmniejszym mozliwym kosztem z Sampdorią 1:0. Gola strzelił Cuadrado, a 90 minut w barwach gospodarzy wystąpił Karol Linetty. Polak o mały włos, a by zawalił gola. Poza tym zagrał niezłe zawody.
90+4'
Wrzucają w pole karne Juve piłkarze gospodarzy, ale raczej pozbawione jest to pomysłu... Obrońcy spokojnie wybijają piłkę
90'
Pieć minut doliczonych. Ostatnia szansa dla Sampy, choć wydaje się, że już gospodarze nie mają siły
88'
Fabio Quagliarella dostał piłkę w polu karnym Juve, obrocił się z nią, ale bardzo nieporadnie strzelił. Zdecydowanie za lekko. Futbolówkę złapał Buffon
85'
Allegri wybiera na ostatnie minuty wariant defensywny. Ściąga z boiska Higuaina, a wpuszcza Liechsteinera
Strzały niecelne1
83'
Alves oddał Regginiemu i zarobił za ten faul żółtą kartkę
82'
Juve stracił piłkę w środku pola. Przejął ją Muriel, ale zamiast podać, niepotrzebnie wdał się w drybling i ją stracił
80'
Ostre starcie Regginiego i Dani Alvesa. Brazylijczyk ucierpiał. Trener Juve Allegri wpadł w furię,. Miał pretensję o to, że sędzia nie zareagował

78'
Spadło tempo gry niestety. A szkoda, bo jeszcze 10 minut temu oglądaliśmy super widowisko
76'
Pech Schicka, który nie tak dawno pojawił się na boisku, ale już musi je opuścić. Kontuzja zawodnika Sampdorii
75'
W ostatnich minutach Juve zwolnił tempo. Przyjmuje gospodarzy na swojej połowie i spokojnie kontroluje mecz
72'
Cuadrado opuszcza boisko. Na murawie zjawia się Gabończyk Mario Lemina
67'
Linetty odbiera piłkę Cuadrado, ale po chwili ją traci
65'
Świetna akcja Sampy, najładniejsza w tym spotkaniu, ale BUFFON w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg SCHICKA!

62'
Lucas Torreira kończy grę, a jego miejsce zajmie Dennis Praet (Sampdoria). Ofensywnie będzie grać Sampa. Linetty został na murawie
Fouls against3
59'
KONTRA JUVE! Khedira chciał wypuścił Pjacę, ale Chorwat nie odczytał jego intencji i za późno ruszył do piłki
57'
Fabio Quagliarella wrzucał w pole karne, ale z piłką minął się MURIEL!
55'
Higuain prezentuje się dziś jak w finale mundialu z Argentyną. Wtedy też raził nieskutecznością - słusznie zauważył nasz kolega redakcyjny Piotr Kwiatkowski