Po cennej wygranej przed tygodniem na San Siro piłkarze Sampdorii starać się będą pójść z ciosem w meczu przeciwko Bologny. W drużynie gospodarzy od pierwszej minuty wystąpią Bartosz Bereszyński i Karol Linetty. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Serie A / 24. kolejka
Stadio Luigi Ferraris / 12.02.2017
3
1

Akt. 12/02/2017, 19:59 GMT+1

19:59
To tyle w tej relacji tekstowej, zapraszamy na kolejne w serwisie mobilnym eurosport.pl. Dobranoc.
19:59
My możemy być zadowoleni z występu Bartosza Bereszyńskiego, trochę mniej w przypadku zmienionego w przerwie Karola Linettego.
90+5
KONIEC MECZU! Dzięki znakomitej końcówce Sampdoria pokonała Bolognę 3:1.
90+4
ALE PUDŁO!!! To powinno być 3:2, ale kontratak gości zakończył się skandalicznie nieudanym strzałem Donsaha z 10 metrów.
90+2
POTĘŻNIE DI FRANCESCO! Rezerwowy Bologny uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała jednak nad poprzeczką, chociaż bardzo nieznacznie.
90+1
Rozpoczynamy doliczony czas gry, a będzie go pięć minut.
88
SAMOBÓJ!!! A autorem go jest Ibrahim M'Baye, który wślizgiem strzałem przy bliższym słupku pokonał Da Costę. Mecz jest już raczej rozstrzygnięty.
88
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
86
MOGŁO BYĆ 3:1!!! Masina zablokował jednak w ostatniej chwili strzał Quagliarelli.
84
Federico Di Francesco pojawia się na murawie w zespole gości.
83
CO ZA ODMIANA SYTUACJI! Sampdoria nie raz już pokazywała, że w bieżącym sezonie potrafi odwracać przegrane mecze, a specjalistą od tego jest Czech Patrik Schick. Przed chwilą znakomicie wykorzystał sytuację sam na sam i trafił już po raz szósty w bieżącym sezonie z ławki rezerwowych.
83
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! SCHICK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
82
Znakomity strzał Muriela, tuż przy dolnym słupku bramki Da Costy. Golkiper gości nawet się nie ruszył.
82
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! MAMY REMIS!!!!!!!!!!!!!!
82
Piłkę ustawił sobie Luis Muriel...
81
A JEDNAK JEST JEDENASTKA! Nawet po obejrzeniu powtórek nie potrafię powiedzieć, czy powinien być tu rzut karny. Sędzia główny zasugerował się chyba opinią sędziego bramkowego.
80
NIE MA KARNEGO! Domagają się go kibice gospodarzy po dośrodkowaniu Bereszyńskiego i zagraniu ręką jednego z piłkarzy gości.
79
Kolejny raz obrońcy gości poradzili sobie z piłką dośrodkowaną po rzucie rożnym.
78
MURIEL NAD BRAMKĄ! Nieczysto uderzył Kolumbijczyk z około 13 metrów.
76
Poważniejsze problemy ma jednocześnie rezerwowy obrońca gości Ibrahima M'baye, który wygląda na kogoś, kto na chwilę stracił przytomność. Nie było widać, co się dokładnie mu stało, ale lekarze sprawdzali przez moment jego świadomość i kontakt z rzeczywistością.