Arkadiusz Milik znalazł się w wyjściowym składzie Napoli na bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 2. kolejki Serie A, w którym nowy zespół Polaka podejmuje AC Milan. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Serie A / 2. kolejka
Stadio Diego Armando Maradona / 27.08.2016
4
2

Akt. 27/08/2016, 22:45 GMT+2

22:45
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym eurosport.pl. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU! Napoli wygrywa po szalonym meczu z Milanem 4:2. My cieszymy się z dwóch goli Arkadiusza Milika.
90
Samobójczego gola strzelił Romagnoli, chociaż starał się jeszcze wybić piłkę ręką. Zdaniem sędziów uczynił to jednak już za linią bramkową i tylko dlatego otrzymał żółtą, a nie czerwoną kartkę. A jego niefortunne zagranie spowodowane było rajdem i podaniem w pole bramkowe Insigne.
90
CO ZA SYTUACJA!!! CIężko w tej sytuacji się nie śmiać. Nie ma jednak czerwonej kartki, chociaż Romagnoli był tego bliski.
90
Zagramy dłużej o 4 minuty. Czy Milan zdoła wyrównać grając w dziewiątkę? Zadanie to bardzio trudne, ale gdzieś kiedyś w przeszłości komuś się pewnie udało, sam nawet pamiętam jeden taki mecz z Primera Division.
90
Żółta kartka dla Zielińskiego za taktyczny faul w środku pola.
90
TO MÓGŁ, A NAWET POWINIEN BYĆ HAT TRICK MILIKA! Polak nie trafił jednak w dogodnej sytuacji w piłkę po zagraniu w pole karne.
89
Albiol wciąz jest opatrywany za linią boczną, a w jego miejsce na ostatnie minuty wszedł Rumun Chiriches.
89
Jest sędzia Valeri, jest zabawa - ten arbiter ma naprawdę wybitną umiejętność prowadzenia meczów, w których kartek jest pokazywanych naprawdę wiele. Niang opóźniał wybicie piłki Reinie, za co otrzymał drugą zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Milan kończy w dziewiątkę.
88
CZERWONA KARTKA! NIANG!
87
Dużo się dzieje w końcówce - Albiol w walce powietrznej został uderzony łokciem w twarz, w efekcie czego zagrał piłkę ręką. Hiszpan musi zakrwawiony zejść z boiska, a piłkarze gości domagali się podyktowania rzutu karnego.
86
Dawno. znaczy się od 9 minut, nie mieliśmy kartki. Właśnie żółtą otrzymał Jorginho, który wślizgiem zatrzymał nieprzepisowo szarżę Nianga.
83
Groźne było dośrodkowanie Suso, ale za mało było piłkarzy Milanu w szesnastce i Reina zdołał złapać piłkę.
81
Dwie zmiany w zespole gości - schodzą z boiska zupełnie niewidoczny Bacca, a także Abate, a zastępują ich Davide Calabria i Jose Ernesto Sosa.
78
Zmiana w zespole z Neapolu - Mertensa zastępuje Lorenzo Insigne.
76
Żółta i czerwona kartka dla Kucki - sędzia Valeri się rozkręcił, a Słowak otrzymał ją za faul na Mertensie. Kucka długo nie chciał zejść z boiska... i po małej awanturze w końcu zgodził się opuścić murawę.
75
Napoli znowu na prowadzeniu, a wszystko zaczęło się od rajdu Zielińskiego. Polak przebiegł środkiem pola 30-40 metrów, zagrał na lewo do Mertensa, a ten zza obrońców uderzył. Donnarumma odbił piłkę do boku, tam jednak akurat nadbiegł Callejon i to Hiszpan skierował ją do bramki Milanu.