Witamy.

Serie A / 3. kolejka
Stadio Giuseppe Meazza / 13.09.2015

Akt. 13/09/2015, 22:40 GMT+2

Koniec dziękujemy za tę relację. Inter wygrywa ten mecz 1:0 i ma komplet punktów po trzech kolejkach. Milan w trzech meczach uzbierał trzy punkty. Do zobaczenia do przeczytania.
92'
Znowu ambitnie zawalczył Kondogbia. Tym razem jego wślizg ratuje drużynę.
90'
Powoli dobiega końca ten mecz. Inter już raczej to wygra. Pięć minut doliczonego czasu gry.
85'
Zawalczył Kongogbia i odebrał bardzo ważną piłkę. Brawo, spłaca te niewiarygodne 40 milionów euro, za które przyszedł do Interu.
82'
Znów Balo. Znów było bardzo, ale to bardzo blisko. Potężna bomba Włocha. Chyba nie uda się Milanowi wyrównać. Brakuje im szczęścia dzisiaj.
78'
Zabawił się z interistami Balo i po chwili uderzył. Zabrakło, zabrakło, zabrakło centymetrów. Słupek.
76'
Mamy teraz po zmianie w obu stronach. Poli za Kuckę oraz Palacio za Joveticia. Inter będzie walczył o utrzymanie tego wyniku.
75'
Od teraz naciska Milan, który poważnie myśli o bramce wyrównującej. Kwadrans.
71'
Honda zblkowany w polu karnym. Rzut rożny dla Milanu. Oczywiście bił go będzie Balo.
70'
Wystąpiły okoliczności łagodzące. Kucka bardzo poważnie sfaulował Perisicia i powinien był otrzymać kolejny kartonik. Sędzia był jednak wyrozumiały w tej sytuacji. Nie chciał osłabiać Milanu. Dwadzieścia minut do końca.
68'
Nie ma już na boisku Brazylijczyka. Za niego Alex Nicolao Telles. Wcześniej żółta kartka dla Kucki.
66'
Poważny uraz Juana Jesusa. Na murawie mamy medyków i w związku z tym przerwę w grze.
65'
Balotelli dwukrotnie dogrywał z rzutu wolnego. Dwukrotnie bardzo groźnie. Niemniej gola jak nie było, tak nie ma.
64'
Teraz żółta kartka. Felipe Melo.
61'
Tak też będzie. Balotelli za Baccę! Powrót syna marnotrawnego właśnie się ziścił.
60'
Wcześniej pod bramką rywali byli głównie piłkarze Milanu, Inter poszedł jednak z bardzo dobrą, przemyślaną kontrą, zakończoną w najlepszy możliwy sposób. Pół godziny do końca. Co zrobi Mihajlović? Wpuści Super-Mario?
57'
Freddy GUAAAAARIN!!! Piękne, po prostu piękne uderzenie Kolumbijczyjka i Inter prowadzi. Brawo. Ten mecz będzie dzięki temu jeszcze lepszy.
55'
Uderzał Guarin głową. Lopez przenosi piłkę ponad poprzeczkę.
54'
Uderzał sprzed pola karnego Bonaventura. Piłka odbiła się od jednego z interistów i wychodzi na rzut rożny.
50'
Ależ tam był błąd Diego Lopeza. Podawaną przez niego piłkę przejął Jovetić, mógł dograć do jednego z kolegów, ten zagrał jednak bardzo samolubnie i niepotrzebnie szukał gola, po czym został zablokowany.