Witamy - San Siro rozgrzane do czerwoności, zaczynamy wielkie derby Mediolanu. Relację poprowadzi Mike.

Serie A / 31. kolejka
Stadio Giuseppe Meazza / 19.04.2015

Akt. 19/04/2015, 22:44 GMT+2

KOŃCZYMY TEN WIECZÓR Z SERIE A. Nie było to wybitne widowisko. W tabeli status quo - Milan 9., Inter 10. Lideruje Juventus. Za relacje dziękuje Mike, do przeczytania.
Tak jak stwierdzili komentujący ten mecz dziennikarze NC+ "To był mecz drużyn środka tabeli". Nie dziwi, że w przyszłym roku żadnej z ekip w rozgrywkach europejskich nie zobaczymy.
KONIEC - DZIĘKUJEMY ZA DWIE GODZINY DERBÓW MEDIOLANU. MILAN REMISUJE Z INTEREM 0:0.
Najlpeszy z piłkarzy Milanu, nie wiem czy nie najlepszy na całym boisku.

92'
Shaqiri w pole karne... Piłka podbita i Diego Lopez ma ją w dłoniach.
91'
Nawet się nam zrobiły zawody pod sam koniec. Teraz Cerci wgrywał piłkę w pole karne, próbował to zakończyć Cerci. Handanović łapie ten strzał.
90'
TERAZ ICARDI... Zabawił się z obroną rywali, na 16. metrze podbił sobie piłkę raz, dwa i potężnie huknął z powietrza. Daleko od celu...
89'
SHAQIRI Z 20. METRA. Trochę nad bramką.
88'
Powoli zbliżamy się do końca. Raczej już tutaj goli nie zobaczymy, obie ekipy zapewne pozostaną na swoich miejscach w ligowej tabeli. A my-kibice zrobimy sobie przerwę od piłkarskiego szlamu.
85'
Mattia Destro z 16. metra. Płasko, jednak strasznie delikatnie. Praktycznie wyszło mu podanie, nie strzał. Przed chwilą kolejne kartkowe upomnienia: Danilo D'Ambrosio oraz Hernanes.
84'
Wejście Shaqiriego trochę nakręciło zawodników Interu, grają wreszcie szybciej i skuteczniej. Niestety brakuje im momentami szczęścia, kilku centymetrów i wciąż nie mogą zdobyć bramki.
82'
Fatalny w bieżącym sezonie Alessio Cerci ma osiem minut na choć minimalne odkupienie win. Na murawie nie ma już Andrei Poliego. Po chwili Ignazio Abate z żółtą kartką.
80'
Trzy razy bardzo groźnie było - najpierw Mauro Icardi, następnie Juan Jesus, potem Danilo D'Ambrosio. Gola, jak nie było, tak nie ma.
78'
Znowu groźny atak Interu, Ranocchia wchodził w pole karne po rzucie rożnym i o mały włos minął się z mocno bitą piłką przez Shaqiriego.
77'
Słaby wieczór zaliczył Mateo Kovacić, w jego miejsce na boisku melduje się Sherdan Shaqiri. Już tylko 13 mnut tej piłkarskiej męczarni.
73'
Mattia Destro za Suso, Gabriel Paletta za Aleksa. Niech ci piłkarze zmienią obraz meczu.
Trzecia dziś bramka anulowana - Hernanes wbijał piłkę wzdłuż linii 5. metra, tam odbiła się od Mexesa i miała być premierowa bramka. Okazało się jednak, że gdy w pole karne wbiegał Rodrigo Palacio, to sfaulował Antonellego. Nie ma gola.