Witajcie! Przenosimy się szybko na stadion Stadio San Paolo, gdzie odbędzie się zaległe spotkanie 11. kolejki Serie A między Napoli a Juventusem

Dzięki wielkie za śledzenie tekstówki. Wpadajcie na eurosport.pl
22:41
Juventus pozostaje liderem, a Napoli goni czołówkę
22:40
KONIEC! Napoli remisuje na własnym stadionie z Juventusem Turyn 3:3 po znakomitym spotkaniu
90+3
Del Piero na spalonym, spóźnione podanie Chielliniego
90+1
Alessandro del Piero wejdzie na boisko za Vucinicia
90
3 minuty doliczone
89
Fabio Quagliarella za Matriego
89
Rzut rożny dla gospodarzy. Przerwana akcja Lavezziego. Doszedł do strzału jeden z defensorów Napoli, ale pewnie Buffon
85
Lavezzi przy piłce i skrócony rzut rożny dla gospodarzy... Wrzutka i zbyt płasko i nie miał problemu Vucinic i przerwał akcję
84
Juan Zuniga faulowany przez Lichsteinera i okazja dla Napoli
83
Piękna akcja Starej Damy. Piłka trafiła do Matriego... ten próbował sam przebić się, ale tym razem Fernandez górą
82
Gokhan Inler sam zza pola karnego, ale raczej bardzo wysoko nad bramką
79
Rajd reprezentanta Włoch. Indywidualnie Pepe po przebiegnięciu ładnych kilkudziesięciu metrów przebił się przez defensywę. Jeszcze pomógł mu Fernadez, który nie zdołał przerwać akcji Juve. Świetnie początkowo odebrał piłkę Giorgio Chiellini