Napoli - Milan czyli hit ligi włoskiej przed nami. Wita wszystkich Kaszaj i zapraszam na to widowisko

Akt. 18/09/2011, 22:40 GMT+2

22:40
Za wspólnie spędzone ostatnie godziny w imieniu swoim, Daniela i Kaszaja dziękuje Stinger. Zapraszamy na tekstówki w naszym serwisie już w nowym tygodniu.
90
Była to ostatni akcja meczu - Napoli pokonało Milan 3:1! Bohaterem spotkanie strzelec trzech goli Edinson Cavani.
90
PANDEV NIECELNIE! Macedończyk uderzał z korzystnej sytuacji, z około 16 metrów na wprost bramki, ale strzelił niecelnie.
90
Co za spokój Maggio, który wycofał piłkę do swojego bramkarza zażegnując niebezpieczeństwo po wrzutce Abate.
90
Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale skuteczny w swoich interwencjach jest wprowadzony kilkanaście minut temu Zuniga.
90
Zagramy o trzy minuty dłużej.
90
Broni de Sanctis! Golkiper gospodarzy wyłapał uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Milanu.
88
O siedem i półminuty dłużej są przy piłce gracze Milanu w dzisiejszym spotkaniu, ale co z tego?
86
CAVANI W ATAKU! Urugwajczyk nie rezygnuje z nękania obrony Milanu, świetnie zagrywał mu w kontrataku Pandev, ale tym razem strzał zdobywcy hat tricka był zbyt lekki.
85
Brakuje tempa, pomysłu i determinacji w atakach gości - teraz linia defensywna gspodarzy z łatwością zablokowała strzał Seedorfa.
82
Jeszcze jedna zmiana w zespole Neapolu - Goran Pandev zastępuje Lavezziego.
22:25
Extremeshoot - proszę.
79
Zmiana w zespole gospodarzy - Juan Zuniga zastąpił Dossenę.
79
NIE MA GOLA! Świetna kontra gospodarzy, fantastyczne zagranie Cavaniego, ale strzał Lavezziego już nie taki dobry.
78
Zmiana w zespole gości - Stephan El Shaarawy zastąpił Aquilaniego.
22:22
Co do zagadki - jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił "msinter", a chodziło o Sampdorię, Juventus i Lazio.
76
ALEŻ BLISKO! Potężnie uderzył Dżemaili z dystansu, zabrakło bardzo niewiele - Abbiati nie dałby rady obronić tego uderzenia.
74
Żółte kartki posypały się dla graczy Napoli - Walter Gargano brzydko sfaulował w środku pola, a Cavani otrzymał ją najprawdopodobniej za krytykę sędziego.
72
SZANSA DLA PATO! To powinno być 3:2 - z dobrej pozycji główkowal Pato, ale nie trafil w bramkę. A świetną wrzutką popisał się Antonio Cassano.
70
Aquilani będąc przy piłce rozkłada ręce - to dobrze podsumowuje grę Milanu w drugiej połowie.