Jesteśmy już w Mediolanie, gdzie za moment rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Interem a SSC Napoli

Serie A / 6. kolejka
Stadio Giuseppe Meazza / 01.10.2011

Akt. 01/10/2011, 22:38 GMT+2

22:38
I tak oto dobrnęliśmy do końca tekstówkowej soboty. Jutro również nie zabraknie emocji. Trzymajcie się!
22:37
Inter nie po raz pierwszy w tym sezonie się nie popisał. Napoli gładko wygrało 3:0, choć pamiętajmy, że tuż przed przerwą drużynę gospodarzy osłabił Obi.
22:35
Koniec meczu!
90+1
Jeszcze główka Pazziniego. De Sanctis nie musiał interweniować.
90
Dwie minuty doliczone.
88
No to mamy teraz już gierkę treningową. Ostatnie minuty upływają nam pod znakiem pikniku.
87
Zmiana w Napoli. Fernandez za Aronikę.
85
Chyba już w spokoju dogramy te ostatnie minuty. Goście rozgrywają sobie piłkę, a gracze Interu zbytnio im w tym nie przeszkadzają.
79
Zmiana w Napoli. Chavez za Lavezziego. Lavezii nabawił się drobnego urazu przy tym zagraniu do Hamsika. Nie ma sensu ryzykować.
75
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:0!!! HAMSIK!!! Słowak uniknął spalonego, wyszedł sam na sam z Julio Cesarem i ze spokojem umieścił piłkę w siatce! A asystę zaliczył Lavezzi.
73
Mascara ukarany żółtą kartką.
68
Zmiana w Interze. Zarate za Forlana.
66
CO ZA PUDŁO ZUNIGI!!! Kapitalna dwójkowa akcja z Hamsikiem! Słowak wyłożył mu piłkę na piąty metr, jednak Zuniga strzelił nad bramką!
64
De Sanctis znów szybszy! Wyprzedził Pazziniego. CHAMSKIE ZACHOWANIE PAZZINIEGO! Gdy widział, że bramkarz złapie piłkę, kopnął go w okolice łydki! Sędzia tego nie wychwycił, ale to było zagranie z premedytacją!
61
Zmiana w Interze. Stanković za Alvareza.
56
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0!!! MAGGIO!!! Błąd Nagatomo! Japończyk nie zdołał zastawić Maggio, ten wstawił nogę przed niego i przelobował Julio Cesara!
55
LAVEZZI!!! Chciał sprytnym strzałem z czuba pokonać Julio Cesara. Chyba przestraszył się dryblingu mając przed sobą Zanettiego. Przestrzelił.
52
DE SANCTIS!!! Odważnie poszedł na piłkę! Dobrze centrował Pazzini, ale najszybszy był bramkarz Napoli.
51
Zmiana w Napoli. Mascara za Pandeva. Słabiutki mecz Macedończyka, byłego gracza Interu.