Na początek dzisiejszych piłkarskich emocji witamy we Włoszech. Właśnie zaczął się mecz Palermo - Fiorentina. Wita was Kaszaj

Serie A / 25. kolejka
Stadio Renzo Barbera / 13.02.2011

Akt. 13/02/2011, 14:26 GMT+1

14:26
Super mecz oglądaliśmy dziś w Palermo. Sycylijczycy przegrali z Fiorentiną 2:4 mimo że prowadzili już dwa razy. Dobry mecz rozegrał Artur Boruc. Przy golach nie zawinił. Żegna was Kaszaj i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie
92'
Zaczęły się już 4 doliczone minuty
90'
Do maxta: Będzie, pisałem o tym wcześniej
89'
SŁUPEK PALERMO!!!! SUPER MECZ!!! BORUC NIA MIAŁBY SZANS GDYBY TO WPADŁO!!! Strzelał Hernandez
88'
Piękna kontra gości. Ljajić wyłożył piłkę do MONTOLIVO, a ten strzałem po ziemii z 10 metrów nie dał szans bramkrzowi. Fiora przybliża się do pierwszego zwycięstwa wyjazdowego w tym sezonie
88'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:4 MONTOLIVO!!!!!
82'
TERAZ MÓGŁ BYĆ GOL SAMOBÓJCZY DLA PALERMO!!!! Bazaretti ostro dośrodkował, któryś z defensorów odbił piłkę niedokładnie, a ta poleciała na rzut rożny, a mogła równie dobrze wpaść do bramki. Ogromne szczęście Fiorentiny
80'
Mutu opuszcza boisko, wchodzi Natali
79'
Do kacperson07: Racja, racja, już się poprawiłem jak widziałeś!!! W necie nie zawsze dobrze widać
78'
Ostra wrzutka z prawej strony po ziemmi sprawiła, że oborńca Palermo BOVO nieczystko trafił w piłkę i skierował ją do własnej siatki. No to mamy sensację. Drużyna Boruca prowadzi 3:2, choć już dwa razy dziś przegrywała
78'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 2:3, SAMOBÓJ!!!
77'
Sorka, przy strzale MONTOLIVO był słupek. Wszystko działo się tak szybko, że nie zauważyłem
75'
Teraz mamy okazje za okazją. W polu karnym Fiory przewracał się NOCERINO, ale sędzia pozostał niewzruszony
74'
CÓŻ ZA STRZAŁ MONTOLIVO!!! Kapitan Fiorentiny uderzył, a raczej huknął z 25 metrów, a bramkarz gospodarzy instynktowanie odbił piłkę
71'
Dla 18-letniego obrońcy Fiory był to pierwszy gola w Serie A
70'
Wrzutka z rzutu rożnego, nikt nie przypilnował CAMPORESIEGO, który jeszcze przyjął sobie piłkę stojąc trzy metry przed bramką i bez kłopotów skierował ją do siatki. Fatalna postawa obrońców Palermo. Przyznam szczerze, że tym razem nie zanosiło się na gola dla gości
70'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:2, CAMPORESI!!!!
68'
Gospodarze w natarciu. Teraz PASTORE dogrywał do MICCOLIEGO, aleten strzala za lekko. Boruc łapie piłkę "w zęby".