Lazio - Inter. Ostatni mecz tych drużyn w Serie A miał zupełnie inny ciężar gatunkowy. Inter walczył z Romą o mistrza, więc Lazio nie stawiało mediolańczykom oporu. Skończyło się skandalem. Dziś to Biancocelesti są wyżej w tabeli i o przyjaźni na boisku nie będzie mowy. Na relację z pierwszego meczu 15. kolejki Serie A zaprasza Stolar.

Serie A / 15. kolejka
Stadio Olimpico / 03.12.2010

Akt. 03/12/2010, 22:40 GMT+1

22:39
KONIEC MECZU! Dosyć niespodziewany wynik, Lazio wygrywa 3:1. Inter ma kłopoty w Serie A. Czy kłopoty będzie miał też Benitez? Przekonamy się wkrótce. Ja już się żegnam i dziękuję za uwagę.
90+4
JESZCZE POPRZECZKA RATUJE LAZIO!!! Sneijder wykonał taki pół lob z linni pola karnego.
90+3
Gdyby Bresciano nie miał zaległości szybkościowych... Wychodził sam na sam po pięknym podaniu w uliczkę, ale zwolnił akcję.
90+1
I bohater Lazio od razu schodzi z boiska. Za niego Bresciano.
90'
Tym razem Hernanes pokazał Sneijderowi, jak się strzela wolne. Piłka zakręcona na długi słupek, poszedł jeszcze mały rykoszet od Santona. Bramkarz też nie zachował się najlepiej. I mamy po meczu.
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! HERNANES I 3:1.
88'
Groźny rzut wolny dla Lazio...
22:33
Mecz powoli zbliża się do końca, podobnie jak mój dyżur. Czy uda mi się wykopać samochód z zaspy? Mam z tym większe emocje, niż kibice Interu z wynikiem:)
87'
Sneijder miał podawać, wyszedł strzał, ale Muslera czujny.
86'
WIELKA SZANSA CORDOBY! Rzut rożny, piłka trafia pod nogi Kolumbijczyka, ale ten trafia w Muslerę. To już powinno być 2:2.
86'
Wreszcie akcja mistrzów Włoch. Cambiasso na głowę Pandeva, ale był tam jeszcze obrońca.
85'
Coś Inter oklapł a minuty lecą!
83'
Santon za Natalino.
83'
A jednak akcja Lazio. Brocchi wywalczył korner a w Interze zmiana.
80'
Ledesma za Zarate w Lazio. A więc stawiamy na obronę...
79'
AJ! Sneijder odnalazł się w polu karnym, strzelił zaskakująco, ale niecelnie.
77'
Groźny strzał!!! Piłka leci w światło bramki? Nie to złudzenie. Po murze wyszła na róg.
77'
Mamy rzut wolny dla Interu, a więc szansa dla Sneijdera...
75'
Pandev na raty. Pierwszy strzał - zablokowany. Dobitka - już w sieci. Akcję rozpoczął Sneijder. I co teraz? Teraz dwadzieścia minut emocji! Wyrównają czy nie?