Hit Serie A. Juventus, który w lidze traci punkty ze średniakami, ale z drużynami czołówki macha szabelką, podejmuje AC Milan. Gospodarze zagrają o posadę trenera Del Neriego. Goście o punkty przybliżające do mistrzostwa Włoch. Na relację zaprasza Stolar.

Serie A / 28. kolejka
Stadio Olimpico Grande Torino / 05.03.2011

Akt. 05/03/2011, 22:38 GMT+1

22:37
Koniec meczu. Trwają kłopoty Juventusu. Milan planowo wygrywa. Atrakcyjność meczu poniżej krytyki. Dzięki za uwagę, zapraszam na końcówkę Auxerre i na jutrzejsze tekstówki.
90+4
Sytuacyjna piłka spadła pod nogi Martineza. Ale nie dał rady kopnąć na bramkę.
22:35
Kahandry: Nie jestem zwolennikiem tego trenera i się z Tobą zgadzam.
90'
Cztery minuty dolicza arbiter.
90'
Dałem się nabrać na padolino Chielliniego. Włosi są w tym dobrzy. Ale sędzia był mniej naiwny niż ja. Nie ma wolnego.
22:32
tittoro: Któryś etap na pewno. Jak go znam, to Paryż-Nicea nie przepuści:)
88'
KRASIĆ MOŻE PODERWIE JUVE W KOŃCÓWCE! Ładny rajd Serba, ale dośrodkowanie zablokowane.
22:29
Chyba tytuł liva powinienem zmienić, bo uczta to to nie jest. Ale już zaraz koniec, niech zostanie:)
85'
Ostatnia zmiana w Juve. Bonucci za Traore.
83'
Ładna akcja Milanu. Seedorf do Zlatana. Ten do Robinho. Drybling Brazylijczyka i strzał obok słupka.
82'
Chiellini najaktywniejszy chyba w ataku Juve. Ale brakuje techniki. Dośrodkowanie trafia w ręce Abbiatiego.
80'
Zmiana w Juventusie. Del Piero za Marti.
80'
Gattuso zwija się bólu na murawie, a Del Piero ściąga dres. Wejdzie.
79'
Nieporadny jest Juventus. Traore gra dziś jakiś dramat.
77'
Ibra chciał przedryblować obrońców, ale nie z Juve takie numery.
76'
Del Piero intensywnie się grzeje. Może wejdzie jednak...
73'
Ciekawe, czy w razie porażki trener Juve straci posadę? Ciekawe, czy Juventus wywalczy tu dziś choćby remis? Zostało ze 20 minut realnego czasu gry.
22:16
tomus88888888: Obaj są kontuzjowani.
22:15
Goerge_Best znów wygrywa konkurs zagadkowy. Pierwszy rozpoznał Donadoniego. Graty.