Po poważnym błędzie w meczu AS Roma wiele par oczu skierowanych jest na Artura Boruca. Polski bramkarz nie stracił miejsca w wyjściowym składzie Fiorentiny (bo w sumie - kto miałby tam go zastąpić...) i dzisiaj będzie bronił bramki "Violi" w starciu z Ceseną. Na relację z tego spotkania zaprasza Stinger.

Serie A / 12. kolejka
Stadio Artemio Franchi / 13.11.2010

Akt. 13/11/2010, 19:55 GMT+1

19:55
A za pomoc w przetrwaniu tego meczu wszystkim dziękuje Stinger, zapraszam do śledzenia innych trwających obecnie tekstówek, no i również zapraszam na te, które jeszcze nas dzisiaj wieczorem czekają.
90'
I TAK TEŻ SIĘ DZIEJE! Sędzia Giannocaro zakończył to spotkanie, gospodarze wygrywają 1:0 po bramce Alberto Gilardino. Boruc na "zero" i Polak ze spokojem może oczekiwać kolejnych meczów.
90'
Zółta kartka dla D'Agostino za opóźnianie gry. Gospodarze naprawdę chcą, by ten mecz już się skończył. Ja w sumie również...
90'
BORUC! Polak łapie dośrodkowanie, czym kończy oblężenie swojej bramki trwające ostatnie kilkadziesiąt sekund.
90'
Wścieka się Gilardino... ale nie ma racji, bo był na spalonym w momencie otwierającego mu drogę do bramki podania.
90'
Zagramy o 3 minuty dłużej!
87'
Gospodarze trochę się w ostatnich minutach ogarnęli, rozgrywając spokojnie piłkę na połowie Ceseny.
86'
W tym meczu ilość zmian zdecydowanie przeważa nad celnymi strzałami - trzecią dokonał trener gości, który za Colucciego wprowadził Nigeryjczyka Odiona Ighalo.
84'
Zmiana w zespole gospodarzy - z boiska zszedł Vargas, a zastąpił go Marco Marchionni.
82'
Groźnie było przez chwilę pod bramką Polaka po rzucie rożny, ale pilka powędrowała ponad poprzeczką - a w polu bramkowym kocioł był naprawdę niezły. Piłkarze Ceseny coraz częściej jednak podchodzą pod bramkę gospodarzy.
78'
Piłka w rękach Boruca, co warto odnotować, gdyż to z uwagi na Artura robimy tę tekstówkę. Brawo Artur!!!
76'
A w międzyczasie w zespole gości była jeszcze jedna zmiana - Ivan Fatić zastąpił Lauro.
19:36
winepuch - do Gran Derbi to jeszcze daleko :).
74'
Zmiana w zespole gości - schodzi z boiska Schelotto, a zastąpił go Luca Ceccarelli.
19:32
komputerki17 - to będę ja.. .mam nadzieję :).
70'
2:0!!!! NIE - jak tego można nie strzelić! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował z kilku metrów Comotto... i nie trafił w bramkę!
66'
Tymczasem gospodarze nie rezygnują z tego, by przepowiednia "Sportownika" się sprawdziła - najpierw Antonioli wyjściem wypchnął gracza gospodarzy poza pole karne, a chwilę później uderzenie z woleja D'Agostino jest nieudane.
64'
Goście zdecydowanie nie wyglądają na zespół, który miałby pomysł i ludzi do realizaacji tego pomysłu, by zaatakować gospodarzy w poszukiwaniu wyrównującej bramki.
19:21
komputerki17 - to dzięki kombinacji tekstówki z wspaniałego meczu Serie A i pięknej pogody za oknem :).
60'
Tuż po strzeleniu gola zmianę przeprowadza Sinisa Mihajlović - za Santanę wchodzi Gennaro D'Agostino.