Witamy w słonecznej Florencji. Fiorentina zagra z Romą, a w bramce gospodarzy występuje Artur Boruc. Relację z meczu przeprowadzi Kaszaj!!! Na to jedziemy

Serie A / 30. kolejka
Stadio Artemio Franchi / 20.03.2011
2
2

Akt. 20/03/2011, 14:24 GMT+1

14:23
KONIEC MECZU!!!! Dobre widowisko w Serie A. Fiorentina zasłużenie remisuje z Romą 2:2. Artur Boruc zagrał cały mecz, ale przy bramkarz nie zawinił.
90'+3
OSTATNIA próba ROMY. Uderza GRECO, ale Boruc po raz kolejny pewnie łapie piłkę
90'+2
Natali przerywa kontrę, fauluje Tottiego za co dostaje żółtą kartkę
90'
Sędzia doliczył aż 5 minut
90'
De Rossi zmieniony przez Greco
88'
Babacar dość przypadkowo stanął na nodze Do Rossiemu i gracz Romy musi opuścić boisko
86'
Kolejna zmiana. Babacar za Gilardino
84'
Vargas zchodzi, zmienia go D'Agostino
82'
MENEZ wpada w pole karne, przewraca się, ale sędzia jest dziś bardzo czujny. Daje graczowi Romy żóltą kartkę zupełnie zasłużenie
81'
Totti gra naprawdę dobrze. Rozgrywa strzela, walczy. Ci, którzy za wcześnie go skreślili, muszą odwoływać swoje opinie
80'
Tempo meczu trochę spadło, ale liczymy, że jeszcze coś ciekawego się wydarzy w końcówce
77'
Brighi jest już na boisku, zmienił Perrottę
73'
Mexes znów fauluje w środku boiska. Teraz to nie było przewinienia na żóltą kartkę, ale Francuz musi uważać, bo niedługo może wylecieć z boiska
69'
DONI dziś nie jest zbyt pewny. Fiorentina wyszła w ostatnich minutach wysoko pressingiem. Gospodarze oddali kolejny strzał, ale bramkarz Romy wypluł piłkę.
68'
Gilardino ładnie wyszedł do dośrodkowania, ale jest strzał minął słupek bramki Doniego
67'
Ljajić zmienia Santanę
65'
MEXES zahaczał Behrmiego za co dostał żółtą kartkę
63'
Ładnie rozegrali piłkarze goście rzut wolny. Menez podał krótko do Tottiego, ten założył siatkę jednemu z obrońców i strzelił mocno nad poprzeczką. Piękna akcja kapitana gości, który jest dziś najlepszy na boisku.
60'
Brzydkie wejście Comotto w Meneza. Gracz Fiorentiny ciosem karate powalił rywala na murawę. Mogła być nawet czerwień
57'
TOTTI znów próbuje strzelić gola. Tym razem kapitan Romy spróbował pokonać boruca w rzutu wolnego, ale Polak złapał piłkę. Nie było to wcale łatwe uderzenie.