Cześć i czołem. Czas na Serie A i hit 27. kolejki, a być może całej rundy rewanżowej AC Milan na własnym boisku podejmuje Napoli.

Akt. 28/02/2011, 22:42 GMT+1

22:42
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne tekstóweczki, a jutro znów będzie ich sporo. Dobrej nocy.
90'+4
Koniec meczu. Milan wygrywa 3:0. Napoli zawiodło, nie zasłużyło na choćby jeden punkt.
90'+3
Drobne zamieszanie w polu karnym Napoli. Milana atakował jednak bez przekonania.
90'+2
Ze względu na padający w Mediolanie deszcz wielu kibiców wychodzi już ze stadionu. Na pewno mogą być zadowoleni z postawy swojej drużyny, bo Scudetto dla Milanu coraz bliżej.
90'+1
Campagnaro nie odpuszcza do ostatniej minuty. Wywalczył skrócony rzut rożny dla Napoli.
89'
Sędzia dolicza 4 minuty, a Pato wywalczył rzut wolny blisko pola karnego.
88'
Kolejny strzał Napoli, tym razem w wykonaniu Campagnaro. Dobrze, że są chłopcy do podawania piłek.
86'
Yebda dokończy ten mecz w Napoli. Zmienił Gargano.
84'
Milan czeka już na końcowy gwizdek. Napoli marzy o honorowym trafieniu.
82'
Zmiana w Milanie już ostatnia. Oddo zmienia Abatę.
82'
Dopiero teraz realizator pokazał, że za zdjęcie koszulki po drugiej bramce dla Milanu Boateng zobaczył żółtą kartkę.
81'
Napoli znów uderza na bramkę i znów niecelnie.
79'
Piłkarze Napoli rzucili się do szalonego odrabiania strat. Pato znalazł się w kontrze 2 na 1, podciągnął piłkę blisko pola karnego po czym uderzył precyzyjnym rogalem blisko spojenia słupka z poprzeczką.
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Napoli bez szans Milan obejmuje prowadzenie 3:0.
76'
GOOOOOOOOOOOOOOL! Efektowne podanie w stylu no look pass na wolne pole do Pato. Ten zatrzymał piłkę blisko końcowej linii boiska i wzdłuż linii końcowej boiska wyłożył pod nogi Boatengowi. Ten z 4 metrów się nie pomylił.
22:20
Jedyną bramkę w dzisiejszym meczu zdobył do tej pory Ibrahimović. Możecie go poznać bliżej po Szwed był gościem Eurosportu.
72'
Jankulovski wyprosił zmianę. Opuści boisko w zamian za Emanuelsona.
71'
De Sanctis przy interwencji na przedpolu lekko minął się z piłką, trącił ją tylko koniuszkami palców, ale nikt nie potrafił tego wykorzystać.
70'
Gargano ukarany żółtką kartką.
68'
Cavani uderza na bramkę Milanu. Znów spuścimy zasłonę milczenia nad tym strzałem. Napoli zaś dalej nie uderzyło celnie na bramkę.