Cześć i czołem. Gotowi na środowy wieczór z piłką nożną? Zapraszamy Was do Neapolu, gdzie Napoli w półfinale Pucharu Włoch gra z Juventusem. Pierwsze spotkanie "Stara Dama" wygrała 3:1, ale rewanż zapowiada się niezwykle ciekawie. W wyjściowej jedenastce gospodarzy znaleźli się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Równolegle zapraszamy na tekstówkę ze starcia Chelsea z Manchesterem City.

22:41
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
90'+7
KONIEC MECZU! Juventus przegrywa w Neapolu 2:3, ale ponieważ wygrał pierwsze spotkanie 3:1 awansuje do finału Pucharu Włoch, gdzie zmierzy się z Lazio.
90'+6
Mertens na lewym skrzydle ma problem z posłaniem dobrej piłki.
90'+5
Dużo akcji lewym skrzydłem Napoli w ostatnich minutach. Dobrych podań jednak mało.
90'+4
Sędzia powoli patrzy na zegarek. Powinien przedłużyć mecz jeszcze o 120 sekund.
90'+3
Szybka strata Daniego Alvesa w okolicach ławki Juventusu. Napoli nie potrafi jednak rozbić ściany obrońców Juventusu.
90'+2
Mertens w roli skrzydłowego nie spisał się dobrze. Czytelne dośrodkowanie zatrzymane przez piłkarzy w niebieskich strojach.
90'+1
Ciekawa dla oka akcja lewym skrzydłem piłkarzy Napoli. Obrona Juventusu jest jednak czujna.
90'
Górne piłki Neto wyłapuje dziś pewnie. Nie pomylił się przy wyjściu do dośrodkowania.
90'
Sędzia doliczył sześć minut do podstawowego czasu gry.
89'
Stały fragment gry nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką.
88'
Walczy Neapol do końca. Kąśliwe uderzenie Leonardo Pavoletti dało Napoli rzut rożny.