Cześć. Przed nami wtorkowy hit na europejskich boiskach. Niepokonany, niepowstrzymany, nietykalny wręcz mistrz Włoch kontra zmagająca się z problemami ekipa z Neapolu. Dziś w składzie Azzurrich mała polska zmiana. Piotrek Zieliński, ostatnio etawowy piłkarz wyjściowej jedenastki, zaczyna wieczór na ławce. Z kolei Arek Milik po raz pierwszy po październikowej kontuzji dostaje szansę od Maurizo Sarriego od pierwszej minuty. Czy polska zmiana okaże się dobrą? Liczymy na to. Na relację zapraszają Majk i Sibik.

Puchar Włoch / Półfinał
Juventus Stadium / 28.02.2017

Akt. 28/02/2017, 22:40 GMT+1

22:40
Koniec spotkania! Paolo Valeri gwiżdże po raz ostatni. Znowu nie udało się gościom z Neapolu pokonać w Turynie Juventusu. Mistrzowie Włoch pokonali Napoli 3:1 i są w dużo lepszej sytuacji przed drugim półfinałem, który dopiero za miesiąc. Trzeba docenić powrót Arkadiusza Milika, który nie dał plamy na Juventus Stadium. Słabą zmianę dał Piotr Zieliński, ale dzisiaj zrobili to wszyscy rezerwowi gości. Dziękujemy za wspólne emocje. Pozdrawiamy!
93
Dramatyczna próba uderzenia Mertensa, zablokowana przez Bonucciego. Po trzecim golu dla Juventusu, Napoli kompletnie posypały się wszystkie plany na grę w piłkę w Turynie.
90
Cztery minuty doliczył sędzia Valeri Paolo.
90
Piłkarze Napoli zagubieni, Juventus kontroluje piłikę. Nic złego się tu już chyba gospodarzom się nie przydarzy.
87
Napoli próbuje zagrozić bramce Neto. Wynik 2:3 na pewno byłby lepszym punktem startowym niż porażka 1:3. Szykuje się jednak pewna wygrana Juventusu. Dwunasta w tym roku.
85
Paulo Dybala zrobił swoje. Pewnie wykorzystał dwie jedenastki. Argentyńczyk opuszcza boisko, a wchodzi Marko Pjaca.
83
Kolejny napastnik Napoli wchodzi na boisko. Leonardo Pavoletti za Marko Roga.
82
Do trochę za długiego dośrodkowania pierwszy wyskoczył Raul Albiol, ale główki Hiszpana nikt nie zamknął. Piłka w rękach Neto!
80
Neapol będzie miał rzut rożny.
79
Próby rozegrania piłki przez piłkarzy Napoli są na razie próbami "na chodzonego". Nie tędy droga, piłkarze Juve w spokoju czekają na piłkę.
75
Trener Sarri chyba zapomniał, że za miesiąc ma rewanż i zagrał w drugiej połowie (tzn. chciał zagrać) ofensywnie. Gra piłkarzon Napoli w drugiej połowie kompletnie się nie klei. Żaden kabelek nie łączy, nawet najmniejszy. Juventus to wykorzystuje.
73
Groźna akcja Juve. W ekskluzywnej sytuacji w polu karnym był Khedira. Strzał Niemca został zablokowany
72
Zmiana w drużynie Juventusu. Asamoah schodzi z boiska, w jego miejsce Alex Sandro.
70
Jak w ogóle do tego doszło? Zaczęło się od rzutu rożnego dla Napoli. W polu karnym Juventusu było naprawdę groźnie. Wystarczyło jednak wybić piłkę w okolice połowy boiska, tam już czekał Paulo Dybala, który dynamicznie podprowadził piłkę pod pole karne gości i zagrał do Cuadrado. Reszta już jest historią...
69
Dybala wykorzystuje jedenastkę w identyczny sposób, jak zrobił to za pierwszym razem. 3-1 dla Juve!
P. Dybala
Rzut karny
P. Dybala
Juventus Turyn
67
Rzut karny dla Juventusu! Cuadrado faulowany przez Pepe Reinę, choć Hiszpan zarzeka się, że tego nie zrobił. I chyba ma rację!
65
Jak wyglądała bramka? Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Ostatecznie piłkę dośrodkował Cuadrado, a absurdalnym wyjściem popisał się Reina. Hiszpan minął się z piłką, a na wysokości dalszego słupka czekał już Higuain. Argentyńczyk skierował piłkę do pustej bramki!