Dobry wieczór! Witajcie! Przenosimy się szybko na Allianz Arena, gdzie w meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec Bayern Monachium podejmuje VfL Wolfsburg

Puchar Niemiec / 1/8 finału
Allianz Arena / 07.02.2017

Akt. 07/02/2017, 22:36 GMT+1

22:36
I KONIEC! Bayern zagra w ćwierćfinale Pucharu Niemiec, czyli trofeum, którego broni
93'
Kolejny faul na Robercie Lewandowskim. Dyskutuje jeszcze Luiz Gustavo, ale Rodriguez kopnął w piszczel Polaka
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
89'
Na boisko wbiegnie także Kingsley Coman za Arjena Robbena
87'
Schodzi strzelec jedynego gola Douglas Costa, a w jego miejsce Renato Sanches
85'
Złapały wiarę Wilki. Szkoda, że tak późno się przebudzili gracze Ismaela
83'
Obronił to Neuer, rzut rożny a błąd popełnił Thiago. Po rzucie rożnym znów górą był golkiper gości
83'
CO ZA OKAZJA GOŚCI! Znakomite podanie do Malliego, ten strzela i?!
82'
Być może Wolfsburg przyjechał na Allianz Arena po najmniejszą karę. Nie chcą rozwścieczyć gospodarzy. Piłkarze Ancelottiego nie prezentują się rewelacyjnie, a jednak Wilki nie są w stanie ich zaskoczyć
80'
Nie ma wielkiego biegania. Piłkarze trochę na stojąco próbują przejść przez to spotkanie
78'
Przegrał pojedynek biegowy Robben z Casteelsem. To była świetna okazja, gdyby Holender zdołał dobiec
76'
Jeszcze jedna zmiana w ekipie gości. Bazoer zszedł, a w jego miejsce Daniel Didavi
75'
Lahm mocno dośrodkował z prawego skrzydła, ale dobrze Casteels wypiąstkował za pole karne
73'
Pierwsza zmiana w Bayernie. Za Alonso wszedł Joshua Kimmich
72'
Żółtko dla Robbena
69'
Miał okazję Lewandowski... Nie zdążył jednak główką zamknąć akcji na lewej stronie, wcześniej nie trafił Hummels. Dośrodkowywał Robben
66'
Robben na obieg do Lahma, ten dośrodkowywał, ale nic to nie dało
64'
Dobrze piąstkował piłkę Neuer, który mógł spać w tym meczu
62'
Arnold do Gomeza, który "wyjechał" z piłką poza linię boczną. Pierwszy kontakt z piłką tego zawodnika.