Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Pucharu Niemiec, w którym FC Oberneuland gra z Borussią Dortmund.

Puchar Niemiec / 1. runda
Sportpark Vinnenweg / 18.08.2012

Akt. 18/08/2012, 17:20 GMT+2

17:19
Koniec meczu! Borussia bez większych problemów pokonuje czwartoligowe Oberneuland 3:0.
90'
Hokejowy bodiczek na środku murawy w wykonaniu obrońcy Oberneuland. Winny szybko jednak przeprosił za swoje zachowanie.
88'
Piłka w siatce Borussii!!! Niewielki spalony napastnika Oberneuland po prostopadłym zagraniu.
86'
Goetze nie jest Usainem Boltem więc do piłki zagranej przez Schiebera nie doszedł.
84'
Za Błaszczykowskiego wchodzi Grosskreutz.
82'
Kibice Borussii już świętują awans do drugiej rundy. Wśród fanów gospodarzy atmosfera też nie jest zła.
80'
Oberneuland w drugiej połowie nie oddało jeszcze strzału na bramkę.
78'
Dwustuprocentowa szansa Schiebera, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeniósł piłkę nad poprzeczką.
75'
Oberneuland zamknięte na własnej połowie. Borussia wymienia podania blisko środka boiska, po czym szybciutko przenosi się pod pole karne.
72'
Arbiter dzisiejszego spotkania ma niewiele pracy. Jeszcze nie wyciągnął żółtej kartki.
69'
Zmiana w BVB! Za Lewandowskiego wszedł Schieber.
67'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Perisić wykorzystał kilka metrów bez obrońcy i po zagrani9u w trójkącie umieścił piłkę w siatce! Znów asysta Polaka przy bramce, tym razem podawał Błaszczykowski.
65'
Świetnie zagranie z głębi pola do Perisicia, który huknął w poprzeczkę!!
64'
Goetze wchodzi z Reusa.
62'
Charakterystyczne żółwiki w momencie, gdy piłkarze Oberneuland opuszczają boisko. Mimo porażki trener jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
60'
Santana wygrał walkę o górną piłkę z obrońcami Oberneuland, ale nie trafił w światło bramki.
59'
Kehl uderzył głową na bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki.
57'
Trzecia szansa bramkowa Błaszczykowskiego w tym meczu. Znów się Kuba nie popisał.
55'
Druga połowa na razie bezbarwna. Borussia czeka na koniec meczu. Oberneuland raczej się broni.
53'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu! Aktas opuścił boisko a w jego miejsce pojawił się Aktas.