Witamy ze stadionu SpVgg Greuther Fuerth. Przed nami mecz półfinałowy Pucharu Niemiec. Gospodarze grają z Borussią Dortmund.

Puchar Niemiec / Półfinał
Sportpark Ronhof Thomas Sommer / 20.03.2012

Akt. 20/03/2012, 22:58 GMT+1

22:57
To nie był błąd bramkarza. Szkoda liderów 2. Bundesligi. Dzięki za to, że byliście z nami! Kłania się Srogi
22:56
Sędzia po tej bramce zakończył spotkanie... Gospodarze płaczą.
120'
Piłka po strzale Gundogana odbiła się od słupka, a potem uderzyła w plecy Fejzicia i wpadła do bramki!
120'
GOL DLA BVB!!!!
118'
I wchodzi Fejzić.
117'
Miał jeszcze okazję na gola Kuba, ale nad bramką.
117'
Będzie zmiana bramkarza w Furth! Wejdzie Fejzić, który ma 198 centymetów wzrostu i super broni.
113
Kartka dla Lucasa za bardzo brzydki faul. Nie zdążył z interwencją.
112'
Groźnie atakują gospodarze. Occean nad bramką.
108'
Wszystko zmierza ku karnym. Nie ma już na murawie Roberta, którego zmienił marudzący ostatnio na pozycję w zespole Ivan Perisić.
22:37
Koniec I części dogrywki.
104'
Dobry strzał Schmidtglafa z wolnego. Weidenfeller dość niepewnie obronił.
98'
Powiem Wam szczerze. Padlina ten mecz. No, ale co zrobić.
95'
Dobra akcja teraz Sararera i mamy wolny z narożnika pola karnego.
94'
Spalony teraz Greuther. Mało brakowało.
92'
Rzut rożny dla gości. Schmelzer. Ładnie doszedł do piłki Lucas Barrios, ale strzelił obok.
22:23
Zaczynamy dogrywkę.
22:18
Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy zatem mieli w Furth dogrywkę.
90'
No i ostatnia minuta meczu. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli odgrywkę. Eh...