Przenosimy się do Libreville na drugi półfinał Pucharu Narodów Afryki 2012! Wybrzeże Kości Słoniowej zmierzy się z Mali!

Puchar Narodów Afryki / Półfinał
Stade de l'Amitié / 08.02.2012

Akt. 08/02/2012, 21:55 GMT+1

21:55
Tak więc w finale spotkają się Zambia i Wybrzeże Kości Słoniowej. Dzięki, że byliście z nami! DOBRANOC
90+3
KONIEC MECZU!
90'
4 minuty doliczone
87'
Samba Diakite nie miał innego wyścia. Musiał sfaulować wychodzącego na czystą pozycję Gervinho. Taktyczne przewinienie. Zółta kartka
83'
Tiote fauluje Diabate. Zółtko dla gracza WKS
80'
TOURE! Strzał głową. Metr nad bramką
76'
Ależ miał szansę Drogba! Ruszył sam. Tak jak Gervinho gdy strzelał gola. Doświadczony gracz Chelsea przegrał jednak pojedynek z Diakite. Powinno być 2:0 dla WKS
72'
Super akcja Malijczyków! To był taki hokejowy zamek. Yatabare kończył strzałem, ale trochę się pomylił
67'
Wakul był pierwszy. Wiem, wiem. Proste to było
66'
do tmlm333 - Tomek Lach ma nosa po prostu :)
65'
BOMBA KALOU z 10 m! Dobra interwencja Diakite, który z największym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką
63'
Zrobiło się trochę sennie. Zagadeczka jak znalazł. KTO TO?
58'
Capo królem powietrza dwa metry od swojej bramki. Do końca meczu jeszcze pół godziny...
54'
Walka, walka i jeszcze raz walka w środku boiska. WKS daje trochę pograć Malijczykom...
52'
do arbiter 12 - pozdrowię i pochwalę
49'
Bakaye Traore, a po chwili Diabate. Dwa strzały z dystansu. Strzały celne, ale pewnie wybronione przez Copę
46'
WZNOWILI!
20:48
Wybrzeże Kości Słoniowej zasłużyło na tego gola. Bez dwóch zdań. Do Libreville wracamy za 10 minut