Obie drużyny nie są w najwyższej formie, ale to wciąż uczta dla kibiców. W półfinale Pucharu Króla Atletico Madryt podejmuje FC Barcelonę. Kto będzie górą, Griezmann z Carrasco, czy MSN? Zapraszamy na relację NA ŻYWO

Puchar Króla / Półfinał
Estadio Vicente Calderón / 01.02.2017

Akt. 01/02/2017, 22:52 GMT+1

22:52
To tyle, dzięki za śledzenie relacji. Wpadajcie na kolejne.
22:50
Za nami fajny mecz, który miał dwa oblicza. Pierwsza połowa była spacerkiem dla Barcelony. Po przerwie napierało Atletico, ale zabrakło im trochę szczęścia do wywalczenia remisu.
22:49
KONIEC SPOTKANIA. Barca wygrywa 2:1. Korzystny rezultat przed rewanżem na Camp Nou.
90
Arbiter doliczył trzy minuty.
22:46
Trzeba przyznać, że Griezmann dziś świetny. Wszeschstronny.

89
Trwa ostrzał bramki Barcy. Griezmann uderzał, ale nie trafił
89
Fajny mecz, są emocje do końca!
88
Filipe Luis strzelił mocno sprzed pola karnego. Cillessen miał problem ze złapaniem tej piłki, ale przy trzeciej poprawce się udało.
85
Przechwyt Atletico pod polem karnym, ale Torres strzela obok słupka.
85
Griezmann ratuje drużynę wślizgiem na Messim, który wychodził sam na sam. Tak,, Griezmann.
82
TORRES! Zabrakło pół metra. Hiszpan strzelił bez przyjęcia po dośrodkowaniu z lewej. Obok słupka. Pachnie remisem...
81
WOOOOW. Świwtna akcja Atletico. Griezmann krótko dośrodkował do Gameiro, ten strzelił nożycami, ale nie trafił w bramkę. Efektownie, ale bez pożytku.
79
Kolejny rzut wolny dla Barcy. Messii ustawia piłkę... Ale tym razem strzelił Neymar i nie trafił w bramkę. Nie jest to dobry mecz Brazylicjzyka.

78
Kiks Neymara. Trochę kiszka. Messi wystawił mu "patelnię", a Brazylijczyk skiskował. No dobra, może piłka podskoczyła na nierówności.
76
ALEŻ PARADA MOYI! Pięknie to obronił. Messi strzelił lewą nogą w okienko, ale bramkarz świetnie to odbił.
75
Teraz Barcelona uspokoiła grę, wymieniła kilkanaście podań. Przerwał to Griezmann nieładnym wślizgiem. Żółta kartka dla niego.