Przed rewanżem Los Colchoneros mają 2-bramkową zaliczkę. Dobrej nocy!
Bez dwóch zdań ostatnio w derbach trwa dominacja Atletico Madryt. Oznacza to, że Diego Simeone znalazł sposób na Królewskich.
22:51
I KONIEC!
93'
Wynik spotkania bardzo zadowalający dla gospodarzy. Diego Simeone nakazuje spokój i jednocześnie podrywa trybuny do dopingu
90'
5 minut doliczył arbiter
89'
Długo nie pobiegał bez kartki Carvajal
87'
ŻÓŁTKO dla Diego Godina, który nie zgadzał się z decyzją sędziego. To wszystko po zagraniu ręką Sergio Ramosa
86'
Diego Godin uprzedził CR7 w walce o górną piłkę, Toni Kroos zdecydował się na strzał z woleja z lewej nogi, ale zbyt lekko i na posterunku Oblak
85'
W swoim stylu Diego Simeone pobudzony przy linii bocznej
84'
Ostatnia zmiana w Realu. Arbeloa na ławce rezerwowych, a na murawie Dani Carvajal
83'
Real jeszcze próbuje zdobyć choćby honorową bramkę, ale dobrze bronią się gospodarze
76'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 GIMENEZ, świetnie w stylu Godina pojawił się 20-letni również Urugwajczyk i świetnym strzałem głową pokonał Navasa
76'
Raul Garcia chciał drugiego gola. Strzał z dystansu, a interwencją popisał się Ramos
75'
Zmiana także u Królewskich. Na ławkę powędrował Karim Benzema, a na boisku jest teraz Jese
75'
Ostatnia zmiana w ekipie Los Colchoneros. Schodzi Griezmann, a w jego miejsce pojawia się Mario Mandżukić
74'
Nie kto inny, a Ronaldo ustawił piłkę. Odliczył kroki... Pełna koncentracja i? To nie był strzał, ale podanie
73'
Gabi ukarany ŻÓŁTĄ kartką za faul na Marcelo
69'
To akurat robić potrafią gospodarze. A o czym mowa? Otóż ustawienie się w defensywie i wyczekiwanie, co zrobi Real
68'
Kolejna roszada w składzie gospodarzy. W miejsce Saula wchodzi Arda Turan
65'
Zupełnie niezrozumiała decyzja sędziego, który pokazał faul CR7, a jak pokazały powtórki taka sytuacja nie miała miejsca