Piłkarze Villarreal wciąż trzymają dwie sroki za ogon. W lidze walczą o miejsce dające kwalifikację do Lidze Mistrzów (aktualnie są na trzecim miejscu), a w Copa del Rey o miejsce w Lidze Europa. Ten kąsek może być jeszcze bardziej łakomy dla graczy Sevilli, którzy dołują w La Liga.

Puchar Króla / Ćwierćfinał
Estadio de la Cerámica / 12.01.2011

Akt. 12/01/2011, 21:56 GMT+1

21:55
Koniec meczu. Mamy remis. Zapraszam na mecz Barcy. Dzięki za uwagę.
90+2
Nic już się chyba nie zmieni. Zaczynam ogarniać Barcę.
21:52
Ciekawe, jak tłumaczy się nazwisko Cigariniego?
90'
Taktyczna zmiana Sevilli. Cigarini za Negredo.
21:50
Znowu asystę zaliczył Romarick. Trzy gole na wyjeździe? Czy to oznacza, że Żółte Łodzie mogą pomarzyć o Pucharze?
88'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! REMIS W KOŃCÓWCE. SUPER AKCJA SEVILLI WYKOŃCZONA PRZEZ ALEXISA.
87'
Capel do Escude, ale główka ponad poprzeczką. Niby akcje jakieś mamy, ale takie jakby od niechcenia w tej końcówce.
21:47
To jak myślicie, kto wyjdzie z tej pary?
86'
Rossi drybluje przed polem karnym, zatrzymany.
85'
Pierwsz akcja Acosty, miękka wrzutka w pole karne, bramkarz łapie.
83'
Zmiana w Sevilli. Kapitan Navas schodzi, Acosta wchodzi.
82'
Jakby na potwierdzenie, żółta kartka dla Rubena za faul na Zokorze.
82'
Jest emocjonująco, ale też nie fair play. Dużo złośliwych fauli. Teraz Kanoute dostał w głowę.
80'
I rzut wolny dla Łodzi... Valero i... BRONI VARAS. ŚWIETNY STRZAŁ Z OSTREGO KĄTA. DZIEJE SIĘ!
79'
Nieczysta gra, Kanoute traci nerwy, fauluje Rubena i dostaje żółtą kartkę.
78'
Druga powtórka i ja tam mówię, że spalonego nie było, gol prawidłowy.
77'
Żółta kartka dla Capdevili za faul na Navasie, ale to już po tej "bramkowej" akcji. Nadal nie wiem, czemu gol nie uznany... JUŻ WIEM. SPALONY, ALE ZNÓW DYSKUSYJNY.
76'
GOOOOOOOOOOOOOL. RUBEN I 4:2! A JEDNAK NIE! NIEUZNANY. CO SIĘ DZIEJE?
75'
Rzut rożny dla Sevilli. Negredo strzela gola, ale sędzia wcześniej gwizdnął, że piłka wyszła przy dośrodkowaniu Navasa za linię końcową. Aptekarz:)