Hej! Real Madryt rozpoczyna walkę w Pucharze Króla. Chłopcy Jose Mourinho na początek zmierzą się z zepołem z Segunda Division (trzecia liga) Realem Murcia. Na relację z tego spotkania zaprasza jk!

Puchar Króla / 1/16 finału
Estadio de La Condomina / 26.10.2010

Akt. 26/10/2010, 21:52 GMT+2

21:52
Dzieki za wspólne śledzenie tego spotkania. DOBRANOC!!!
21:51
Goście mieli kilka świetnych okazji, ale za każdym razem brakowało kropki nad "i". Ciekawe co zrobi teraz "The Special One", który zapowiedział, że przy nazwiskach zawodników, którzy najbardziej zawiedli, postawi krzyżyk.
90+3
KONIEC!!! WIELKA RADOŚĆ na Estadio Nueva Condomina!!! Real Murcia remisuje z wielkim Realem Madryt 0:0!!!
90+1
Ależ fatalne zachowanie Carlesa, który bezpardonowo skosił Higuaina. Żółtko dla piłkarza Murcii
90'
aneczka16987 - niewątpliwie będzie ostro
88'
Diarra uprzedzony prze Richiego!!! Dwie minuty do końca...
87'
Bedzie korner nr 9 dla "Los Blancos"...
85'
ZNOWU HERNANDEZ!!! Golkiper gospodarzy z dużym spokojem łapie piłkę po baaardzo mocnym uderzeniu di Marii! Choć nie za bardzo znam tego bramkarza, zaryzykuję stwierdzenie, że jest to jego najlepszy mecz w karierze
82'
Jose Mourinho coraz śmielej podchodzi do linii bocznej. A tymczasem techniczny strzał di Marii i pewna interwencja Hernandeza!
80'
HERNANDEZ!!! Świetnie bramkarz Murcii przenosi piłkę nad poprzeczką po kąśliwym strzale di Marii!!!
78'
Leonnn!!! Soczyste uderzenie z ostrego kąta i piłka minimalnie mija prawy słupek bramki!!
75'
Trzyma się za kolano Oscar Sanchez... żółta kartka dla Canalesa...
74'
Orkiestra "The Special One" mocno dzisiaj fałszuje... Fatalne pudło z dystansu Higuaina...
73'
Coraz głośniejszy doping na trybunach i coraz większe zdenerwowanie na twarzy Jose Mourinho....
71'
25-letni Portugalczyk opuszcza plac gry. W jego miejsce pojawia się Angel di Maria
70'
Świetnie broni Henrnadez, dobija Leon z najbiższej odległości i... ZNOWU HERNANDEZ!!! Cudowna parada bramkarza Murcii!!!
69'
CR7 i...
69'
Ronaldo FAULOWANY tuż za linią pola karnego! To będzie doskonała okazja na bramkę!!!