Witamy na pokładzie pociągu Londyn - Manchester! Ostatni ćwierćfinał Pucharu Anglii, ale za to jaki! Jose Mourinho wraca na Stamford Bridge, by odegrać się za porażkę w lidze. Manchester United po zdobyciu Pucharu Ligi, ma ochotę na Puchar Anglii!

Puchar Anglii / 6. runda
Stamford Bridge / 13.03.2017

Akt. 13/03/2017, 22:41 GMT+1

Koniec spotkania! Chelsea zagra na Wembley. The Blues pokonali Manchester United 1:0 po golu N'Golo Kante. Piłkarze Antonio Conte zagrają w półfinale z Tottenhamem, Arsenalem lub Manchesterem City. My dziękujemy za poniedziałek na żywo z Eurosportem i pięknie się kłaniamy. Dobranoc!

93
Zmiana na zyskanie trochę sekund. Diego Costa opuszcza murawę, wejdzie człowiek od najkrótszych występów, czyli Michy Batshuayi.
93
Zabrakło dzisiaj tego Pana...

92
Kontratak Chelsea i wielka szansa dla Fabregasa. Hiszpan dwukrotnie uderzał, ale blokował go Phil Jones.
91
Ostatni zryw piłkarzy Manchesteru! Rashford atakował lewym skrzydłem, jego dośrodkowanie zablokowane.
90
Michael Oliver doliczył cztery minuty do tego spotkania.
89
Victor Moses opuszcza boisko, wchodzi Kurt Zouma!
88
Jeśli United zdobędzie bramkę wyrównującą, będzie to rozpaczliwy krzyk. Albo jęk Pogby. W ostatnich 20 minutach tylko Francuz uderzał na bramkę Courtoisa.
87
Zółta kartka, ale kontra przerwana. Diego Costa faulował Phila Jonesa.
86
Rzut rożny krótko rozegrany przez gospodarzy. Chelsea bawi się z Manchesterem w kotka i myszkę.
85
Marcos Alonso dogrywał piłke na piąty metr od bramki United. W ostatniej chwili piłke wybił Valencia, inaczej Costa strzelałby do pustej bramki.
82
Ale zanim będziemy mieli rzut wolny, mamy zmiany. Cesc Fabregas za Wiliana, a Jessie Lingard za Ashleya Younga.
81
Pogba faulował kolegę z kadry. N'golo Kante wyraźnie musiał dzisiaj zirytować gwiazdę MU.
80
W ostatnich 10 minutach Chelsea ma piłkę przez 93 procent czasu...
79
Puściły nerwy Ashleyowi Youngowi. Ostre wejście Anglika w Victora Mosesa kończy się dla niego żółtą kartką.
77
Będzie kolejny rzut rożny dla Chelsea.
77
Piłkarze United wyglądają na kompletnie zrezygnowanych.
73
Znów zespół ratuje De Gea. Mocno z ostrego kąta uderzał Wilian.
70
Chelsea pilnuje piłki, taka okazja, jaką kilka minut temu miał Rashford, może się już dzisiaj nie powtórzyć.