Hej, witajcie! O godz. 16 startuje drugi półfinał Pucharu Anglii. Manchester City zagra z Arsenalem. Wczoraj w finale zameldowała się Chelsea, która po świetnym spotkaniu pokonała Tottenham 4:2. Na relację tekstową z niedzielnego meczu zaprasza Kaszaj

Puchar Anglii / Półfinał
Wembley / 23.04.2017

Akt. 23/04/2017, 18:35 GMT+2

18:33
Ja już się żegnam i zapraszam na wieczorną tekstowkę z Grand Derbi! Real zagra z Barceloną. Bądźcie z nami wieczorem
120'
KONIEC! ARSENAL w finale FA CUP! Kanonierzy właśnie pokonali Manchester City 2:1. Gola na wagę awansu w dogrywce strzelił Alexis Sanchez. Finał z Chelsea 27 maja
120'
City złapany na pozycji spalonej. To już chyba ich koniec
118'
TOURE strzelił. Trochę rozpaczliwie, obok bramki
117'
Kontra Arsenalu, ale powalony (CZYSTO) w polu karnym City Mesut Oezil
115'
Jeszcze 5 minut ma City na doprowadzenie do remisu. Aguero nie ma na boisku. Będzie bardzo trudno
114'
Historycznej, czwartej zmiany dokonał Pep Guardiola
111'
POWINNO BYĆ 2:2! Piłkarze City wychodzili z kontrą 3 na 2. De Brruyne podał do Delphta, ale ten wywalczył tylko rzut rożny
109'
Yaya Toure mierzył z rzutu wolnego, ale prosto w mur
108'
A to radość Arsenalu po golu na 2:1

106'
Raheem Sterling zmieniony przez Ikenacho. Guardiola gra all in
18:14
Kończymy pierwszą połowę dogrywki. Manchester City ma 15 minut, aby odwrócić losy meczu. Alexis Sanchez strzelił na 2:1 w setnej minucie. Czy to będzie gol na wagę zwycięstwa?
105'
A tymczasem Wenger wzmacnia obronę. Bellerin zmienia Odlade'a Chamberleina
103'
Newy, newry. Delph dostaje żółtą kartkę za przepychanki
103'
A więc teraz odwracają się role! To Manchester musi gonić wynik!
100'
Zamieszanie w polu karnym City. DO PIŁKI DOSKOCZYŁ SANCHEZ, który umieścił piłkę w siatce! No to mamy małą niespodziankę
Faule1
100'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!! 2:1 DLA ARSENALU SANCHEZ!

99'
DWIE ZMIANY w City: Aguero schodzi (a to niespodzianka). W jego miejsce Fabian Delpth. Fernando zmienia Fernandinho
98'
Wrzutka z rzutu rożnego, strzelał HOLDING, ale nad bramką
96'
Welbeck ładnie kiwał w polu karnym, ale nic z tego nie wyszło. Nie oddał nawet strzału