Cześć, witajcie! Ostatni akord w Anglii, czyli finał FA Cup na Wembley. Arsenal gra z Chelsea. Być może będzie to ostatni mecz na ławce dla Arsene'a Wengera. Może go jeszcze uratować zdobycie tego prestiżowego trofeum. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj. Mecz startuje o godz. 18:30.

Puchar Anglii / Finał
Wembley / 27.05.2017
2
1

Akt. 27/05/2017, 20:27 GMT+2

20:27
To było piękne popołudnie na Wembley. My już się żegnamy. Przełączcie się na nasze pozostałe tekstówki - z finału Pucharu Niemiec i z KSW! Trzymajcie się
20:26
Czy po takim wyniku Wenger pożegna się z zespołem? To jest ciekawe pytanie i z nim Was zostawiamy
20:25
KONIEC! Po KAPITALNYM finale Pucharu Anglii Arsenal w pełni zasłużenie ogrywa Chelsea 2:1.
90+3'
Sanchez przy burzy braw opuszcza murawę. Wchodzi Elneny. JESZCZE MINUTA!
90+2'
Powoli wychodzą ze stadionu fani Chelsea. Machają im fani Arsenalu, którzy przygotowują się do fety
90'
Co najmniej 4 minuty zagramy jeszcze na Wembley
89'
Costa zmieniona przez Miszę Batshuayia
88'
KONTRA ARSENALU! OEZIL W SŁUPEK! Jak on tego nie trafił? Nie mogą dobić Chelsea Kanonierzy
87'
DIEGO COSTA wbił się w pole karne! Oddał strzał, ale broni jakimś cudem Ospina. Przypomnijmy, że Chelsea gra w osłabieniu
85'
A tu piękna radość Aarona Ramseya
85'
TO MOGŁA BYĆ PIŁKA MECZOWA! Bellerin strzelił tuż obok bramki. Wenger złapał się za głowę
84'
Coquelin w pierwszym kontakcie z piłką dostaje żółtą kartkę
83'
Coquelin zmienia Oxlade'a. Wenger chce zaryglować środek pola
81'
Ależ meczycho na Wembley, ależ wymiana ciosów. Jeszcze 10 minut. Będzie się działo
79'
Genialne dośrodkowanie w pole karne Oliviera Girouda, tam stał niepilnowany AARON RAMSEY, który pięknym szczupakiem umieścił piłkę w siatce!
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!!! 2:1 ARSENAL! CO ZA ODPOWIEDŹ! RAMSEY! CO ZA MECZ NA WEMBLEY!
Fouls against2
77'
Willian wrzucił do COSTY, ten przyjął piłkę klatką piersiową, zmylił Holdinga i trafił po krótkim rogu. Lepiej mógł zachować się Ospina

75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! 1:1 DIEGO COSTA! CO SIĘ DZIEJE NA WEMBLEY!!!!