Liverpool kontra Oldham! Uwielbiam mecze z drużynami z niższych lig, więc jak dla mnie - będzie ciekawie. Zaprasza Kali.

Puchar Anglii / 3. runda
Anfield / 06.01.2012

Akt. 06/01/2012, 23:00 GMT+1

23:00
Dzięki za obecność. Do następnego!
22:59
I TERAZ JUŻ NA PEWNO KONIEC! Liverpool z drobnymi problemami pokonał trzecioligowca. Brawa należą się Oldham, ale w drugiej połowie nie starczyło już chyba sił.
90+4
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:1!!! DOWNING!!! Ja tuż już się żegnam, a tu jeszcze gol! Pierwszego gola dla "The Reds" strzelił Shelvey, trafił też po raz pierwszy Downing! Dobitka po strzale Maxiego!
90+3
PUDŁO CARROLLA!!! Strzelał głową, ale nie trafił w bramkę! To była "setka"!
22:51
dev3: "No to może trudniejsze zagadki. ;p" - to nie jest takie łatwe jednocześnie prowadzić tekstówkę i szukać bardzo trudnych zagadek hehe.
89
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:1!!! CARROLL!!! Wejście smoka mojego "ulubieńca"! No, no, no... Piękna bramka! Strzał z woleja tuż zza pola karnego! Potężna bomba!
22:48
88
I ostatnia zmiana w Liverpoolu. Mój "faworyt" Carroll za Kuyta.
87
KUYT!!! Przymierzył z dystansu! Piłka trafiła w boczną siatkę!
85
Strzelił sobie Kelly. Słabo. Do tego bardzo niecelnie.
84
Adeyemi ukarany żółtą kartką za ostry faul na Flanaganie. Zagotował się trochę gracz Oldham.
22:44
dev3: "Filipe Morais" - a pójdziesz stąd czy nie hehe. Oczywiście zgaaadza się. To Filipe Morais.
80
Powoli zbliżamy się do końca. Oldham jeszcze próbuje. I tak brawa należą się gościom. Pierwsze 30 minut było w ich wykonaniu rewelacyjne.
22:39
22:39
Wakul: "podniecaja się że dwóch niby Polaczków gra hahahaha a pewnie nie potrafili by wskazać na mapie gdzie lezy Polska" - ahahahah, ależ się ubawiłem okrutnie! Oddzielaj ciekawostki od podniecania. Przyda się w życiu.
22:36
A jeszcze jedna FOTO-zagadka. Jak się zwie ten oto wychowanek Chelsea? Dziś oczywiście gracz Oldham, bo inaczej bym o niego nie pytał.
75
I jeszcze jedna zmiana. Morais za Wesolowskiego. A w Liverpoolu Downing za Bellamy'ego.
74
Zmiana w Oldham. Smith za Simpsona.
71
Zmiana w Liverpoolu. Flanagan za Fabio Aurelio.
68
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1!!! SHELVEY!!! Z prawego skrzydła mocno i płasko zacentrował Bellamy, a były gracz Charlton Athletic strzelił bez przyjęcia z około 11 metrów! Cisak tym razem nawet nie drgnął.